Quantcast

Hvězdy dráhové cyklistiky na Warner Bros. Discovery

| redakce | tisk

Lesk a kouzlo UCI Track Champions League se vrací. Čtyři týdny akce „kolo na kolo“ na nejlepších velodromech v několika ikonických evropských městech - každý okamžik dění v živých přenosech na sportovních, zábavních i free-to-air platformách Warner Bros. Discovery.

Pětikolový šampionát startuje v sobotu úvodním kolem na španělské Mallorce. Dráhová liga mistrů UCI poprvé zamíří do Berlína (19. listopadu) a Paříže (26. listopadu) a poté vyvrcholí dvojkolem v Lee Valley VeloPark v londýnském East Endu (2. a 3. prosince).

UCI Track Champions League bude vysílána živě na Eurosportu 1, GCN+ (celosvětově) a v aplikacích Eurosportu. Společnost Warner Bros. Discovery rovněž využije své volně vysílané a zábavní kanály v Evropě, aby zajistila, že se UCI Track Champions League dostane k co nejširšímu publiku.

UCI Track Champions League (foto: Eurosport)
▲ UCI Track Champions League (foto: Eurosport)

Společnost Warner Bros. Discovery odstartuje vysílání každého kola letošního ročníku UCI Track Champions League 30minutovým studiem, které vystupňuje napětí před večerní akcí. Po skončení živého přenosu představí další 30minutové studio plné analýz a rozhovorů s jezdci.

Živé pokrytí UCI Track Champions League doplní digitální platformy Warner Bros. Discovery Sports. Eurosport.com zveřejní z každého kola živé blogy a poskytne nejlepší analýzy, zatímco GCN+ osloví cyklistické superfanoušky, kteří budou moci konzumovat dění do větší hloubky - od dat přes analýzy, taktiku až po používané vybavení.

Kromě toho mohou fanoušci v aplikacích Eurosportu a na GCN+ sledovat všech pět dílů dokumentárního seriálu Back on Track, který podrobně sleduje jezdce v průběhu celé kampaně 2021. Všechny díly odvysílá Eurosport v sobotu 12. listopadu před prvním kolem na Mallorce. Seriál Back on Track poodhaluje dění, soupeření a dramata z úvodní sezóny této inovativní cyklistické ligy. Dokument sleduje nejlepší dráhové cyklisty na světě a umožňuje divákům poznat jezdce a zažít jejich vzestupy i pády při soutěžích na nejvyšší úrovni.

První kolo letošní sezony UCI Track Champions League se koná tento víkend a přenos se vysílá na Eurosportu 1, v aplikacích Eurosportu a GCN+. Začíná v 18:30 hodin.

Kalendář UCI Track Champions League 2022
1. kolo: 12. listopadu, Velodrom Illes Balears, Mallorca, od 18:30
2. kolo: 19. listopadu, Velodrom Berlín, Berlín, od 18:30
3. kolo: 26. listopadu, Velodrome National de St-Quentin-En Yvelines, Paříž, od 18:30
4. kolo: 2. prosince, Lee Valley VeloPark, Londýn, od 19:30
5. kolo: 3. prosince, Lee Valley VeloPark, Londýn, od 19:30

Reklama
Vybrané články