Quantcast

Vánoční hudební kanál BoXmas je tady. Vysílá do Evropy

| redakce | tisk | názory

S blížícími se vánočními svátky přicházejí k televizním divákům speciální pop up kanály zaměřené na nejkrásnější svátky v roce. Nejinak je tomu letos.

Společnost Channel Four Television Corporation dočasně rebrandovala svůj videoklipový kanál The Box na BoXmas. Přechodný název programu má diváky upozornit, že program nyní cílí především na diváky, kteří vyhledávají videoklipy s vánoční a zimní tématikou. A reklamní agentury upozorňuje na příležitost, jak oslovit zákazníky s nabídkou produktů a služeb.

BoXmas - záběr z příjmu stanice
▲ BoXmas - záběr z příjmu stanice

Stanice BoXmas (The Box) vysílá zdarma ( FTA) pro všechny satelitní diváky ze silného evropského paprsku družice Astra 2G na pozici 28,2°E. Příjem je proto bezproblémový s parabolami malých rozměrů (od 60 cm) i v regionu střední Evropy.

K televizním divákům se dostává již několik svátečních kanálů - vedle BoXmas také filmový Great! xmas (+1) a hudební a zábavní That's Christmas. Všechny jsou FTA. Dále se vysílají i filmové programy Christmas24 a Christmas24+, které jsou součástí placené nabídky Sky UK.

technické parametry - BoXmas (The Box):

• Astra 2G (28,2°E), freq. 11,265 GHz, pol. H, SR 27500, FEC 2/3, DVB-S/QPSK, FTA

názory čtenářů
Reklama
Vybrané články