Quantcast

Antik TV začal nabízet videotéku NG NOW

| redakce | tisk | názory

Od začátku tohoto měsíce nabízí svým zákazníkům košický telekomunikační operátor Antik Telecom novou videotéku NG Now. Diváci mohou sledovat dokumenty o světě zvířat, poznávat neznámá města a objevovat tajemství historie.

Nová služba pro zákazníky pod názvem NG NOW přináší na jednom místě přes 400 titulů a více než 35 specifických tematických oblastí, jako je podmořský svět žraloků, starověký Egypt či aktuální problematika klimatických změn. Kolekce dokumentů, seriálů a filmů s nadčasovými i moderními tématy od vesmíru a vědy po přírodu, historii a techniku je výběrem z National Geographic a National Geographic Wild.

Neustále se snažíme rozšiřovat programovou nabídku a tahle, tzv. videoknihovna NG NOW je dobrým krokem směrem k zákazníkům, protože se jednoduše dostanou k zajímavým titulům v libovolném čase. Sledovat mohou stovky dokumentů, které je mohou inspirovat, poučit nebo při nich zrelaxují, což je jistě přidanou hodnotou v dnešním uspěchaném světě,“ uvedl produktový ředitel ANTIK Telecom Vlastimil Lakatoš. „V naší nabídce máme podobné videoknihovny filmů a seriálů a osvědčily se nám. Divák si vybere, jaký žánr chce sledovat v čase, který mu vyhovuje nejvíc. Výběr je opravdu pestrý,“ doplnil Lakatoš.

Obsah National Geographic je součástí společného podniku The Walt Disney Company a National Geographic Society. Vytváří a přináší poutavé příběhy a zážitky z oblasti přírodní historie, vědy, dobrodružství a objevování - nejlepší výběr z těchto příběhů je nabízen zákazníkům ANTIKu na NG NOW od 1. června.

názory čtenářů
Reklama
Vybrané články