Quantcast

Netflix v červnu: Dědictví za každou cenu či Black Barbie

| redakce | tisk | názory

Video platforma Netflix v červnu uvede několik dalších novinek. Bude to například očekávané pokračování třetí série Bridgertonových. Můžete se těšit na rozuzlení napínavého dramatu mezi Penelope a Colinem.

Ze seriálových novinek se dočkáte pokračování seriálů Kübra (2. řada) a Sweet Tooth: Chlapce s parožím, který se vrátí již ve třetí řadě. Dále Netflix uvede snímky jako Hierarchie, pokračování série Goldin: Království artefaktů, thajské komediální drama Doktor Sex nebo sbírku sedmi psychologických sci-fi příběhů Joko Anwar: Noční můry a denní snění.

Čtvrté série se dočká i Láska je slepá: Brazílie i seznamovací soutěž s účastníky z různých reality show Jako ulití.

Z filmových novinek se můžete těšit na snímek Dědictví za každou cenu, příběh starší paní, která se zakouká do drzého nápadníka s postranními úmysly. Její příbuzní proto vymyslí tajný plán, jak ji zachránit a zároveň nepřijít o dědictví. Také romantická komedie Vrah na oko - mezi falešným nájemným vrahem (Glen Powell) a jeho potenciální zákaznicí (Adria Arjona) přeskočí jiskra. Noirová komedie R. Linklatera podle divokého skutečného příběhu.

Z dokumentů Netflix uvede příběh černošské Barbie - Black Barbie - kontext jejího vzniku a žen, které se o její uvedení a design zasloužily nebo pokračování dokusérie Nejhorší spolubydlící - vyprávějící historky o netradičních a nebezpečných nájemnících, které si obyvatelé bytů mnohdy sami pozvali.

Pro nejmenší diváky bude i animovaný film Ultraman: výš a výš, slavný sportovec se neochotně vrací domů, aby po tátovi převzal štafetu, jako Ultraman chránil Tokio před obřími příšerami a stal se legendárním hrdinou.

Do Netflix knihovny přibyde také film Manželé Stodolovi vyprávějící mrazivý příběh páru, který vypadal jako obyčejný dvojice z venkova, akorát jsou to sérioví vrazi. Ze zahraničních snímků budou v servisu také Protivný sprostý holky (2004) i animovaný Spider-Man: Paralelní světy.

zdroj: Netflix

názory čtenářů
Reklama
Vybrané články