Quantcast

TV Barrandov zrušila další pořad Jaromíra Soukupa

| redakce | tisk | názory

Z programového schématu české celoplošné televize Barrandov postupně mizí pořady původního generálního ředitele TV Barrandov Jaromíra Soukupa. Změny v programovém schématu souvisí se změnami ve vedení televize.

Od pondělí 17. června má TV Barrandov upravené schéma bloku zpravodajských pořadů od 19:40 hodin do 20:15 hodin. Do tohoto pásma byly zařazeny nové pořady Naše zprávy (19:40), Vaše peníze (20:05) a Počasí (20:10).

Jediný pořad Jaromíra Soukupa v tomto pásmu zůstal - VIP svět (19:50. Na TV Barrandov se ale vysílal naposledy v pondělí a v úterý.

VIP svět se na TV Barrandov vysílal naposledy v úterý (foto: vysílání TV Barrandov)
▲ VIP svět se na TV Barrandov vysílal naposledy v úterý (foto: vysílání TV Barrandov)

Od středy 19. června byla relace nahrazena sérii krátkých dokumentů Příběh velké lásky. Ve středu Kate a princ William, ve čtvrtek Královna Alžběta II. a princ Filip a v pátek Miro a Kateřina Žbirkovi. Na sobotu stanice připravila Pavol Habera a Daniela Peštová, na neděli Hana Zagorová a Štefan Margita a na pondělí Marek Eben a Markéta Fišerová. Co se bude vysílat od úterý v 19:50 hodin zatím není známo. TV Barrandov program průběžně upravuje. Změny v programu probíhají prakticky ze dne na den.

Naopak ve vysílání TV Barrandov zatím zůstávají pořady Jaromíra Soukupa jako Duel Jaromíra Soukupa, Jaromír Soukup LIVE, Týden podle Jaromíra Soukupa či Hovory Kalousek Soukup. Pořadů s původním šéfem televizní skupiny je ale méně. Od července zmizí z programového schématu televize Barrandov úplně. Zda se jedná jen o letní pauzu relací nebo jejich trvalé zrušení bude jasné po prázdninách. Zřejmé je, že nové vedení Barrandova se snaží získat zpět televizní diváky.

názory čtenářů
Reklama
Vybrané články