Quantcast

Servisní poplatek pro klienty Skylink a CS Link výrazně vzroste

| Tisk

logo Operátor satelitních platforem Skylink a CS Link , společnost M7 Group, ohlásila úpravu ceníku a to navýšení ceny za servisní poplatek v Česku i na Slovensku. Ten nadále nebudou platit klienti s aktivním balíčkem placenou televize. Nový ceník s vyšším Servisním poplatkem (SP) začne platit 1.4.2015.

"K 1. dubnu 2015 se u obou platforem mění výše Servisního poplatku, souvisejícího s poskytováním služeb satelitní televize. Zákazníci mohou i nadále volit mezi pravidelnou měsíční platbou (SIPO, Inkaso z účtu) a jednorázovou platbou na 12 nebo 24 měsíců," uvedl dnes Marek Němec ze společnosti PRAM, která společnost M7 Group zastupuje.

Způsob úhrady SPČeská republikaSlovenská republika
Pravidelná měsíční platba
(pouze SIPO nebo Inkaso z účtu)
55 Kč 2 €
Jednorázová platba na 12 měsíců 935 Kč34 €
Jednorázová platba na 24 měsíců1 485 Kč54 €
Placené programové balíčky SkylinkSP zahrnut v ceněSP zahrnut v ceně


Tabulka: Nový ceník Skylink a CS Link

Pro diváky v Česku i na Slovensku se zdraží Servisní poplatek o 66,6 procent, resp. o 22,- Kč v Česku a 0,80 euro na Slovensku při měsíční platbě. Ještě větší zdražení čeká pro roční plátce servisního poplatku. Cena vzroste o 87,5 procenta, resp. o 437,- Kč (stará cena: 498,- Kč, nová cena 935,- Kč). Pro plátce servisního poplatku na dva roky vzroste cena o 65,1% (stará cena: 899,-Kč, nová cena 1485,- Kč).

Cenově nejvýhodnější variantou pro klienty Skylink a CS Link zůstává pravidelná měsíční platba prostřednictvím služby SIPO nebo Inkasa z účtu. Pravidelnou platbu lze nastavit v Zákaznické zóně na webu Skylinku.

Nové podmínky se budou jednotlivých zákazníků týkat postupně, v závislosti na datu splatnosti SP pro danou dekódovací kartu, které lze ověřit na www.skylink.cz a to na stránce Ověření služeb na kartě.Pro karty s předplaceným SP nebo některým z programových balíčků Skylink na období delší než do 1. 4. 2015 budou nové podmínky účinné až k poslednímu dni předplaceného období. I nadále platí, že SP je již zahrnut v ceně všech placených balíčků z nabídky Skylink, pro jejich předplatitele se tedy nic nemění.

Základní programová nabídka Digital / Digital HD, přístupná pro dekódovací karty s uhrazeným SP, nyní obsahuje 48 programů, z toho 12 ve vysokém (HD) rozlišení. Připomeňme, že koncem roku 2014 se nabídka DIGITAL platforem Skylink a CS Link rozšířila o 7 nových programů v HD rozlišení - konkrétně ČT2 HD, Nova Cinema HD, Fanda HD, Prima COOL HD, DAJTO HD, JOJ HD a Plus HD.

redakce

Reklama
Vybrané články