Quantcast

Oldřich Martinů v Téma Deníku na UPC Express TV

| redakce | tisk

Hosty diskuzního pořadu Téma Deníku vysílaného na televizní stanici UPC Express, která je šířena ve všech nabídkách analogové i digitální kabelové televize UPC, je tentokrát policejní prezident Oldřich Martinů.

Oldřich Martinů připouští, že škrty ve státním rozpočtu mohou reálně zhoršit práci policie. Kvůli zastavení náborů nových členů musí totiž vedení policie přeskupit síly a stávající policisté opět začnou sloužit více přesčasů. To se pak může negativně projevit v jejich službě. „Unavení policisté samozřejmě nejsou nic, co bychom si přáli,“ přiznává Oldřich Martinů.

Moderátor Jan Klička a policejní prezident otevírají i otázku aktuálního boje proti terorismu. Po zmařeném útoku Al- Kaidy na letadlo společnosti Delta Airlines je i česká policie v pohotovosti. Policejní prezident v této souvislosti potvrzuje, že policisté už rok budují utajené centrum, ve kterém se sbíhají informace o eventuálních teroristických hrozbách.

Aktuální politický diskusní pořad Téma Deníku je vysílán od pondělka 1. 2. 2010 do neděle 14. 2. 2010. Moderuje ho a připravuje Jan Klička, vedoucí domácí redakce těchto novin.

Pořad je čtrnáctidenník a diskuse trvá třicet minut. Při pondělní premiéře se vysílá celkem čtyřikrát a během následujících dvou týdnů pak každý den několikrát reprízován. Zájemci ho mohou shlédnout také na You Tube (http://www.youtube.com/user/upcexpress), pod heslem Téma Deníku". Na adrese jsou k dispozici i dřívější vydání pořadu.

Stopáž a periodicita pořadu jsou voleny tak, aby se s ním mohl seznámit skutečně každý zájemce a periodicita navíc dovoluje moderátorovi volit závažnější a přitom stále aktuální téma.

UPC Express je informační, zpravodajský, publicistický a zábavní televizní kanál kabelové televize UPC, který aktuálně vysílá v centrální pražské variantě a v sedmi variantách regionálních. Je dostupný všem zákazníkům analogové a digitální kabelové televize UPC, tedy přibližně šesti stům tisícům českých domácností.

zdroj: PR UPC

Reklama
Vybrané články