Quantcast

Seriál HBO Terapie vyjde na DVD

| redakce | tisk

Seriál Terapie s Karlem Rodenem v hlavní roli, realizovaný ve společnosti HBO Česká republika, začne od dubna vycházet na DVD. Úvodních pět epizod unikátního dramatu o rozporuplném psychologovi a jeho klientech bude uvedeno na trh 11. dubna. Vydání dalších částí - vždy v desetidílných kompletech - proběhne v následujících týdnech. Závěrečných deset epizod se na pultech objeví 6. června.

Hlavní postavou tohoto naléhavého dramatu je psycholog Marek Pošta, kterého ztvárnil Karel Roden. Rozporuplného terapeuta během jednotlivých dnů v týdnu navštěvují pacienti s různorodými traumaty, on sám se s vlastními problémy chodí pravidelně svěřovat do bytu své kolegyně. Psychologovy klienty zosobnili Tatiana Pauhofová, Lukáš Hejlík, Michaela Doubravová, Aňa Geislerová a Martin Hofmann, jeho mentorku si zahrála Kamila Magálová.

Seriál Terapie je výjimečný svou psychologickou hloubkou, propracovaností postav i neobvyklým dějištěm, koncentrovaným do uzavřeného prostoru. Seriál sklidil mimořádný úspěch u diváků i kritiků. Všech pětačtyřicet dílů seriálu TERAPIE bude uvedeno na letošním plzeňském festivalu Finále, který proběhne od 22. do 28. dubna. Výtěžek ze vstupného bude věnován Nadaci Duha. Druhou řadu seriálu TERAPIE začne HBO Česká republika natáčet letos v květnu. Do tvůrčího týmu nově přibude režisérka Lenka Wimmerová, jakožto hlavní supervizor druhé řady seriálu.

zdroj: HBO

Reklama
Vybrané články