Quantcast

Xtra TV s novým balíčkem Poznavatelnyj+

| redakce | tisk

Ukrajinská placená televize Xtra TV dnes představila nový tématický balíček s názvem Poznavatelnyj+. Ten bude zahrnovat populární stanice jako jsou 24 Techno, Nauka 2.0 a Moja Planeta.

Balíček Poznavatelnyj+ si může objednat každý zákazník Xtra TV, který má aktivní balíček Poznavatelnyj. Poplatek za nový balíček je stanoven na 16 hřiven měsíčně (cca 41 Kč). Pokud má zákazník zájem o všechny balíčky Xtra TV, včetně Poznavatelnyj+ zaplatí měsíčně celkem 89 hřiven + 16 hřiven (celkem cca 266 Kč).

Xtra TV doposud nabízela celkem pět tématických balíčků - Poznavatelnyj, Filmovyj, Sportivnyj, Detskij a Univerzalnyj, dále prémiový balíček Futbol. Zákazník si může zvolit, jaký tématický balíček si předplatí.

Moja Planeta je ruský tématický kanál zaměřený na cestování, vědu, historii a lidi. Stanice přináší dokumenty o všech koutech světa.

24 Techno je populárně-naučný kanál věnovaný novým technologiím, experimentům a neuvěřitelným nápadům. Stanice vysílá dokumenty a série od producentů jako jsou BBC, Discovery a řady dalších.

Nauka 2.0 je televize zaměřená na vědu a inovace. Vysílá nejlepší ruské a zahraniční pořady a dokumenty o kosmu, medicíně, technice, historii velkých objevů atp.

technické parametry - 24 Techno, Moja Planeta, Nauka 2.0

Amos 3 4°W), freq. 11,222 GHz, pol. H, SR 30000, FEC 5/6, DVB-S/QPSK, CA Conax

zdroj: telesat-news.net, sat-digest.com

Reklama
Vybrané články