Quantcast
CryptoBox 800 UHD

Česko-slovenský mlýnek na recepty - nová řada od pondělí na TV Paprika

| redakce | tisk

Kdo hledá inspiraci pro každodenní vaření pro celou rodinu, nesmí si nechat ujít premiérovou řadu Česko-slovenského mlýnku na recepty. Ke sledování dohromady 80 nových epizod plných skvělých nápadů na dobré jídlo pro každý den zve známá dvojice ve složení šéfkuchař Laci Hornáček a cukrářka Iveta Fabešová spolu s jejich VIP hosty.

První díl z nové sezóny Česko-slovenského mlýnku na recepty odvysílá TV Paprika v pondělí 10. září ve 14.45.

Po úspěšné první sezóně stejnojmenného seriálu se tuzemští diváci zkraje září dočkali pokračování pořadu z vlastní produkce TV Paprika. V nových dílech Česko-slovenského mlýnku na recepty se kuchaři, kuchařky i kuchtíci mohou těšit na dohromady osm desítek nápadů na národní klasiku obou zemí či lehké a delikátní pokrmy Středozemí, v cestě za teplou a studenou kuchyní včetně dezertů dojde na gastronomické výlety i mimo Evropu.

Mezi pozvanými hosty, kteří vedle vaření pobaví diváky veselým a vtipným vyprávěním, ani letos nechybí okouzlující ženy a šarmantní muži. Pozvání přijali herečky Vica Kerekes (Muži v naději), Petra Hřebíčková (Muži v naději, Obsluhoval jsem anglického krále), moderátorka Adriana Poláková, herci Marián Labuda mladší (Král Ubu) a Marek Majeský (Bathory) nebo tanečník Denny Ratajský.

Autoři pořadu rozdělili recepty do několika kategorií pro snazší orientaci diváků. Zatímco některé pokrmy patří mezi zdravé, byť časově náročnější delikatesy (například jehněčí kolínko s hříbkovými bramborami), přípravy jiných zabere jen chvilku a zároveň potěší peněženku (např. ořechová buchta s drobenkou).

S novými epizodami Česko-slovenského mlýnku na recepty se budou diváci TV Paprika setkávat denně až do konce roku 2012.

Reklama
Vybrané články