CryptoBox 800 UHD

Topfun Media spouští balíček kanálů Topfun Sport

| redakce | tiskobrázek k článku: Topfun Media spouští balíček kanálů Topfun Sport

Společnost Topfun Media a.s. ohlásila na 29.3.2013 spuštění balíčku sportovních TV kanálů pod názvem Topfun Sport. Součástí tohoto balíčku jsou sportovní kanály Eurosport, Eurosport 2, Slovak Sport, Auto Motor a Sport, Golf Channel a Sport 5.

Balíček je primárně přístupný na chytrých telefonech a tabletech s operačními systémy Android, iOS a Windows Phone. Jako bonus získají předplatitelé možnost sledovat kanály Auto Motor a Sport, Golf Channel a Sport 5 také ve svých Smart TV a na webových stránkách www.topfun.tv. Topfun Sport je možné sledovat pouze na území České republiky a Slovenska a cena tohoto balíčku je stanovena na 99,-Kč pro předplatitele v České republice a 4€ pro předplatitele na Slovensku.

Postupně se budeme snažit vyjednat podmínky s jednotlivými programery, aby byl kompletní Topfun Sport zpřístupněn na všech platformách, které Topfun k distribuci svých služeb využívá. Našim cílem je i tento balíček rozšířit o další sportovní TV kanály,“ prozradil Obchodní ředitel a člen představenstva společnosti Topfun Radek Přikryl a ujistil zákazníky, že Topfun Sport není zdaleka poslední novinka, kterou v rámci svých služeb Topfun chystá.

zdroj: Topfun