CryptoBox 800 UHD

Film+ slaví a uvádí nový blok Filmové perly

| redakce | tisk

Je tomu přesně rok, kdy filmový kanál Film+ představil svůj nový design, oceněný stříbrem na letošní prestižní soutěži tvůrců televizního designu Promax v Londýně. Film+ v rámci oslav odstartoval na svých stránkách www.filmplus.cz velkou diváckou soutěž o iPad mini + další filmové ceny a připravil nový dramaturgický blok filmů.

Filmový kanál Film+ bude slavit stylově a to v duchu své strategie, přinášet divákům atraktivní tituly všech žánrů z domácí a zahraniční produkce. Nový dramaturgický blok na Film+ nazvaný Filmové perly, v sobě snoubí tituly oceněné porotami na mezinárodních festivalech celého světa s filmy, které si navěky získaly srdce diváků.

Každý dubnový čtvrtek ve večerních hodinách, počínaje dnešním dnem, najdou diváci v program Film+ tyto filmové hity a hvězdy současné kinematografie. V premiéře na Film+ se mohou diváci těšit na vítěze čtyř Oscarů, film Traffic - nadvláda gangů, v němž pod taktovkou oscarového režiséra Stevena Soderbergha, zazáří držitelé stejného i dalších ocenění, Benicio Del Toro a Michael Douglas.

Film Osudový dotek, nominovaný americkou Akademií science fiction na nejlepší snímek roku 2005 a film, který odstartoval hvězdnou kariéru Ashtona Kutchera. Dobrodružné drama, Cesta s Vigo Mortensenem a Charlize Theron v hlavních rolích, nominované na cenu Bafta. Drama, Muž, který se směje, zahajovací snímek minulého ročníku festivalu Dny evropského filmu s Gerardem Depardieu v hlavní roli.

Akční krimikomedii, Klepání na nebeskou bránu, ověnčenou mnoha vavříny z festivalů celého světa a jeden z nejúspěšnějších německých filmů poslední doby se současnou hvězdou německé kinematografie, Tilem Schweigerem. Krimi drama, Dokažte mi vinu, na pět Oscarů nominovaného režiséra Sidney Lumeta, ve kterém ztvárnil hlavní roli Vin Diesel. Krimi thriller, Život Davida Galea s Kevinem Spacey a Kate Winslet v režii Alana Parkera, majitele pěti ocenění Bafta a držitele dvou nominací na Oscara za filmy Evita a Hořící Mississippi a dalších cen. Snímek s jednou nominací na Oscara, Útěk ze Sibiře od režiséra Petera Weira, který již šestkrát sahal po ocenění nejvyšším.

zdroj: IKO Cable