Quantcast

Nalaďte si nekódovanou ruskou stanici DTV Viasat

| redakce | tiskobrázek k článku: Nalaďte si nekódovanou ruskou stanici DTV Viasat

Na ruském satelitu LMI-1 (75°E) se objevil ruský nekódovaný TV kanál DTV Viasat.

DTV Viasat vysílá na transpondéru č.1, se na kmitočtu 12,517 GHz, polarizace vertikální, SR 21500, FEC 3/4, PIDy 308/256. Signál je vysílán volně. Transpondér používá severní vyzařovací diagram ("north-beam"), pro příjem postačí parabola od 90 cm.

DTV Viasat nabízí divákům program v jedinečném stylu - tzv. 7 v 1. Každý programový den je vyprofilován. Pondělí je "evropské" a patří přenosům a programům, které se týkají Evropy - umělecké filmy evropských tvůrců. Úterý je věnováno historii. DTV nabízí zajímavé dokumentární seriály o významných událostech a pohledů do minulosti. Středa je tzv. "autorský den". Divákům nabízí experimentální TV tvorbu a autorské filmy. Čtvrtek přináší skutečný pohled na svět - nové reality show, dokumentární filmy o katastrofách, kriminálních případech, pořady o tajemství armády a zvláštních služeb. Páteční program nabízí pořady a filmy o dobrodružství a cestách. V sobotu najde divák v programu DTV Viasat pořady o různých zálibách a zájmech.
A konečně neděle je den smíchu. DTV Viasat nabízí nové i klasické zábavné show, seriály a komedie.

DTV Viasat provozuje společnost TNS Gallup Media. Stanici DTV Viasat může v Rusku přijímat 55 miliónů diváků ve 350 městech.

Reklama
Vybrané články