Quantcast

ATP World Tour exkluzivně na Digi Sportu

| redakce | tisk

Exkluzivní placený sportovní kanál Digi Sport bude v následujících 4 letech na území České republiky a Slovenska vysílat tenisové turnaje ATP World Tour Masters 1000 a ATP World Tour 500.

V Česku budou tyto turnaje k vidění pouze na Nové Digi TV CZ, na Slovensku na platformách Nová Digi TV SK, Magio TV a Magio Sat.

Digi Sport divákům nabídne všechny turnaje nejvyšší kategorie ATP World Tour Masters 1000, i všechny turnaje ATP World Tour 500 a finálový turnaj Mistrů (ATP World Tour Finals). Navíc diváky čeká nejméně deset turnajů ATP World Tour 250. Všechny přenosy se od začátku příštího roku budou vysílat na kanálech DIGI Sport.

ATP World Tour Masters 1000 tvoří program devíti tenisových turnajů, čtyři z nich a také londýnské finále Barclays ATP World Tour Finals na závěr sezóny se konají v Evropě, čtyři v Severní Americe a jeden v Číně, přičemž číslovka v názvu označuje počet bodů do žebříčků ATP pro vítěze.

Digi Sport odvysílá také 13 turnajů ATP World Tour 500, které nabídnou neméně zajímavé sportovní zážitky v podání světových tenistů.

Výkonný ředitel DIGI CZ Vladimír Rusnák k tomu řekl: „Chceme našim divákům nabízet co nejkvalitnější a nejžádanější sportovní přenosy, proto jsme se rozhodli zajistit jim tuto mimořádnou podívanou. Turnaje ATP World Tour jsou dalším prvkem v našem portfoliu špičkových sportovních událostí, které jsou k vidění jen na naší Nové DIGI TV.“

Som rád, že sa portfólio DIGI Sport rozšírilo aj o tento TOP produkt. Okrem špičkového futbalu, basketbalu či atletiky, prinesieme divákom stovky hodín toho najlepšieho, čo sa odohrá na svetových kurtoch. Tenisoví fanúšikovia sa od januára určite majú na čo tešiť,“ uvedl generální ředitel DIGI Sportu Marcel Šatanek.

Stuart Watts, provozní ředitel ATP Media dodal: „ATP media se snaží poskytovat inovativní produkci a přenosy tenisových zápasů v té nejlepší kvalitě, což je součástí naší snahy šířit tenis po celém světě. Díky klíčovému partnerství s DIGI CZ můžeme českým a slovenským tenisovým fanouškům přinést přenosy z turnajů ATP Masters 1000 a 500 na nejvyšší technologické úrovni s veškerým informačním servisem.“

Reklama
Vybrané články