Místo pro Vaši reklamu

AXN na konci roku: Sherlock, Nezvěstná, Sissi, NCIS a další

| redakce | tisk

Fanoušky televizních seriálů, kriminálek a akčních filmů čeká na Vánoce a na silvestra na kanálu AXN nabitý program. Kromě Sherlocka s Benedictem Cumberbatchem a Nezvěstné se Stanou Katicovou se diváci mohou těšit na rakouskou klasiku Sissi s Romy Schneiderovou anebo maraton seriálu Námořní vyšetřovací služba (NCIS).

Premiéru budou mít epizody Škorpiona či Ultrafialových.

Neměli jste přes rok čas zhlédnout některou epizodu či dokonce celou řadu svého oblíbeného seriálu? Na AXN budete mít od soboty 23. prosince 2017 do pondělí 1. ledna 2018 jedinečnou příležitost - na kanálu totiž poběží v českém dabingu celé řady vybraných seriálů.

Sherlock
Největším tahákem může být oceňovaný Sherlock Holmes z produkce BBC. Těšit se můžete hned na čtyři epizody. V sobotu 23. prosince ve 21:00 uvidíte Přízračnou nevěstu (The Abominable Bride) z roku 2016. Na Štědrý den, 24. prosince, poběží v hlavním vysílacím čase od 17:05 do 22:50 kompletní čtvrtá řada Sherlocka z roku 2017: Šest Železných dam (The Six Thatchers), Skomírající detektiv (The Lying Detective), Poslední případ (The Final Problem).

AXN na konci roku: Sherlock, Nezvěstná, Sissi, NCIS a další
▲ AXN na konci roku: Sherlock, Nezvěstná, Sissi, NCIS a další

Ve čtvrté řadě celosvětově populárního seriálu Sherlock se slavný detektiv musí postavit před takové výzvy, kterým ještě nikdy předtím nečelil. A to už toho zvládl opravdu hodně: dokázal přechytračit masového vraha, přelstít čínské pašeráky, fingovat vlastní smrt a ochránit své přátele. Co ho čeká v nové řadě seriálu?
Uvidíte na AXN: sobota 23. prosince od 21:00; neděle 24. prosince od 17:05 do 22:50; pondělí 25. prosince od 15:05 do 19:05; neděle 31. prosince na AXN od 00:40.

Nezvěstná (Absentia) - maraton 10 dílů
Původní detektivní thriller z produkce Sony, který měl světovou i českou premiéru letos na podzim, můžete sledovat na AXN každý večer od pátku 29. prosince do 31. prosince od 21:00. Ve třech dnech bude promítnuto všech deset dílů tohoto napínavého dramatu, ve kterém hlavní roli ztvárnila Stana Katicová (Castle na zabití) a Patrick Heusinger (Jack Reacher: Nevracej se).

AXN na konci roku: Sherlock, Nezvěstná, Sissi, NCIS a další
▲ AXN na konci roku: Sherlock, Nezvěstná, Sissi, NCIS a další


Drama vypráví příběh agentky FBI Emily Byrneové (Stana Katicová), která se během stíhání jednoho z nejznámějších sériových vrahů v Bostonu beze stopy ztratí a je prohlášena za mrtvou. O šest let později ji objeví skoro utopenou v opuštěném domě kdesi v lesích. Na nic z doby zajetí si nepamatuje. Po návratu domů zjistí, že její manžel (Patrick Heusinger) začal nový život s jinou ženou a její syn ji nepoznává. Nadto se dozví, že je podezřelá ze série vražd.

Uvidíte na AXN: pátek 29. prosince od 21:00 do 23:45, sobotu 30. prosince od 21:00 do 23:45, neděli 31. prosince od 21:00 do 00:40.

Sissi - maraton 3 dílů
Premiérově je na AXN promítána rakouská klasika o císařovně Sissi, a to v sobotu 23. prosince ráno od 7:05 do 13:05. Promítnuty budou všechny tři díly z 50. let minulého století: Sissi, Sissi - mladá císařovna, Sissi - císařovnina osudová léta.

Rakouská arcivévodkyně Sofie naplánuje cestu do Bad Ischl, aby se zde císař František Josef setkal se svou budoucí ženou, princeznou Helenou Bavorskou a zasnoubil se s ní. Franz Josef se ale náhodou setká s Heleninou mladší sestrou Sissi a zamiluje se do ní. Navzdory odporu své ambiciózní matky se s ní posléze ožení.

NCIS - maraton 11. řady a další
Krimiseriál Námořní vyšetřovací služba (anglicky Naval Criminal Investigative Service, NCIS) zažije na českých svátečních obrazovkách doslova boom: V hlavním večerním vysílacím čase poběží na AXN od středy 27. prosince 2017 do pondělí 1. ledna 2018, a to od 19:05 do 21:00. V další dny a časy budou moci diváci sledovat odnože NCIS - a to seriály Námořní vyšetřovací služba Los Angeles (NCIS LA) a Námořní vyšetřovací služba New Orleans (NCSI New Orleans).

AXN na konci roku: Sherlock, Nezvěstná, Sissi, NCIS a další
▲ AXN na konci roku: Sherlock, Nezvěstná, Sissi, NCIS a další

NCIS se odvíjí kolem týmu speciálních agentů, kteří operují mimo vojenské velení a musí vyšetřit každý zločin, který má něco společného s námořními silami. Navíc nesmějí brát ohled na to, jak vysokou pozici zastávají podezřelí. Vede je zvláštní agent Leroy Jethro Gibbs (Mark Harmon), houževnatý vyšetřovatel, který vedle racionálních úvah vždy dá i na své instinkty.

Uvidíte na AXN:
NCIS: středa 27. prosince až pondělí 1. ledna vždy od 19:05 do 21:00.
NCIS Los Angeles: pondělí 25. prosince až sobota 30. prosince vždy od 7:05 do 15:05.
NCIS New Orleans: úterý 26. prosince až neděle 31. prosince vždy od 15:05 do 19:05.

zdroj: AXN