CryptoBox 800 UHD

Divošky na Primě s novými moderátory

| redakce | tisk

Televize Prima rozšiřuje tým moderátorů pořadu Divošky. Nově budou relací provázet tři moderátoři. Novou posilou týmu moderátorů budou od června Andrea Košťálová, dosavadní reportérka TOP STARu, a moderátor Petr Vojnar. Ten se na Primu vrací přesně po šesti letech. Divošky na Primě, to jsou nově dva showmani a jedna kráska.

Už v pátek 1. června bude mít svou premiéru v Divoškách reportérka TOP STARu Andrea Košťálová. „Mám velký týden, o víkendu žádost o ruku a teď šance moderovat Divošky. Mám obrovskou radost, že jsem na Primě dostala další skvělou příležitost. Energie mám až dost, tak se těším, že se v Divoškách budu moct trochu odvázat a vyřádit. Michal Kavalčík navíc dlouho toužil po ženském elementu do svého týmu, tak jsem zvědavá, jak si mě kluci budou hýčkat,“ říká Andrea Košťálová.

V neděli 3. června ji vystřídá moderátor rádia Kiss a showman Petr Vojnar. Ten byl dříve na Primě jako reportér z ulice pro divácky oblíbený pořad Nikdo není dokonalý, také v redakci tehdejších VIP zpráv, dnešního TOP STARu a na Prima COOL v pořadu Mr. Gentleman.

Chtěl bych, aby to diváky bavilo, živím se tím, že bavím lidi, tak doufám, že se budou se mnou dobře bavit i diváci Divošek. Těším se hrozně moc, mám Divošky rád a vždycky jsem klukům záviděl, že to můžou dělat. S Michalem Kavalčíkem se potkávám v rádiu Kiss, teď budeme takoví mušketýři a budeme mít Andreu. Ženský element v podobě Andy, to musí být, kdybychom byli jenom kluci, tak by to nebylo ono. Andy vnese do Divošek ženskost, krásu a eleganci,“ říká Petr Vojnar.

Moderátoři pořadi Divošky - Michal Kavalčík, Andrea Košťalová a Petr Vojnar, foto: FTV Prima
▲ Moderátoři pořadi Divošky - Michal Kavalčík, Andrea Košťalová a Petr Vojnar, foto: FTV Prima

Michal Kavalčík slaví právě v červnu v Divoškách rok moderování. „První rok v Divoškách za mnou, další přede mnou. Lepší narozeninový dárek než nové kolegy jsem si nemohl přát. Těším se na Andreu, nový krásný ženský element, i Petra, kolegu z rádia Kiss, a věřte mi, že si to pořádně užijeme,“ říká Michal Kavalčík.

Televize Prima tak vyšla vstříc Tomáši Krausovi. „Chci se posunout dál, hudbu miluju, budu se naplno věnovat natáčení reportáží z koncertů a letních festivalů pro TOP STAR se slavnými osobnostmi a kapelami. Vracím se také na pódia jako DJ, mimo jiné už 15. června budu vystupovat na festivalu Votvírák. Právě kvůli mému dalšímu profesnímu posunu jsem se musel rozhodnout, a nakonec jsem před Divoškami na Primě dal přednost hudbě. Děkuju všem za podporu a těším se na všechny v létě na skvělých akcích. Pokud to bude jen trochu možné, rád v Divoškách pomůžu,“ řekl Tomáš Kraus, moderátor Divošek.

Divošky vysílá Prima v rámci zpravodajské hodiny už pátým rokem, první vydání bylo 28. října 2013. Během necelých pěti let si Divošky získaly statisíce fanoušků a patří k nejsledovanějším pořadům televize Prima.

Divošky daly jako první v zemi šanci divákům zapojit se do televizního vysílání a stát se reportérem. Zábavná amatérská videa sledují statisíce diváků a čas vysílání 19.40 patří k pevným bodům zpravodajské hodiny televize Prima. Heslo ,Budu na Primě!ʻ, kterým se diváčtí reportéři ohlašují, je už legendární,“ řekla Jitka Obzinová, šéfredaktorka zpravodajství a publicistiky televize Prima.

Divošky vysílá televize Prima každý den „Ihned po Krimi!“ cca od 19.40 hodin.