Trikolor TV rozšíří nabídku Ultra HD programů

| redakce | tisk

Na výstavě CSTB-2019 v Moskvě oznámil satelitní operátor Trikolor TV novinky, které chystá pro své zákazníky. Dále bylo ohlášeno několik plánů operátora pro tento rok, včetně spuštění služby Smart Home nebo bonusového programu pro uživatele.

Jedna z programových změn Trikolor TV se bude týkat stanice Fashion One 4K. Tento program je doposud poskytován zákazníkům v doplňkovém balíčku za příplatek. Stanice bude přesunuta do nejnižšího multikanálového balíčku Edinyj a bude tak dostupná pro všechny abonenty operátora.

V únoru bude spuštěn speciální televizní kanál "Ultra HD PROMO". Ten bude rovněž součástí balíčku Edinyj a jeho posláním bude představit divákům kvalitu televizních programů v Ultra HD rozlišení.

Po tomto rozšíření bude Trikolor TV nabízet 8 programů ve 4K.

Aktuálně svým zákazníkům nabízí stanice Insight UHD, Kino UHD, Serial UHD, Russkij Extrim 4K, Eurosport 4K, Fashion One 4K a Ultra HD Cinema.

Trikolor TV vysílá pro evropskou část Ruska ze satelitů Eutelsat 36B a Express AMU1 na pozici 36°E. Vysílání je zakódováno systémy DRE Crypt a ADEC.

zdroj: obob.tv