CryptoBox 800 UHD

Satro: Trestné oznámení pro nekalé obchodní praktiky

| redakce | tiskobrázek k článku: Satro: Trestné oznámení pro nekalé obchodní praktiky

Společnost SATRO s.r.o. v poslední době zaregistrovala dotazy a telefonáty od svých zákazníků, kteří chtěli ukončit platnou smlouvu, protože dostali informaci od konkurenčního operátora, že je to možné a nebudou penalizováni.

"Vzhledem k tomu, že jsme se s podobnou situací nesetkali poprvé, rozhodli jsme se v pátek 16. srpna 2019 podat trestní oznámení na OR PZ Topoľčany, pro nekalé obchodní praktiky," uvedl Marek Michalík, marketingový manažer společnosti SATRO s.r.o. a pokračoval: "Máme informace, že obchodní zástupci konkurenční společnosti navštěvují naše zákazníky a neférovými praktikami je uvádějí v omyl. Někteří zákazníci v domnění, že budou testovat jejich službu bezplatně, podepíšou smlouvu a následně jsou smluvně zavázáni platit za obě služby současně, čímž mohou přijít až o stovky eur".

Společnost SATRO uvedla, že považuje tyto kroky konkurenčních společností za neetické a podle ní jsou v rozporu se zásadami poctivého obchodního styku. Celou vzniklou situaci pozorně sleduje a na základě zpětné vazby od samotných zákazníků společnost podnikla příslušné právní kroky, tak jako tomu bylo i v minulosti.