ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
CryptoBox 800 UHD

CME nadále rostou příjmy z distribučních poplatků

| redakce | tisk

Příjmy z televizní reklamy bermudské společnosti CME za rok klesly o 3 procenta při aktuálním směnném kurzu, ale při konstantním se zvýšily o čtyři procenta. Distribuční poplatky a příjmy z předplatného meziročně vzrostly o 4% při aktuálním směnném kurzu a 11% při konstantním.

Ve třetím čtvrtletí finančního roku čisté příjmy CME se zvýšily o 1% při aktuálním směnném kurzu a 7% při konstantním na 138,9 milionů USD. Provozní výnosy se ve stejném období zvýšily o 39 procent, resp. 49% na 30,8 milionu USD. OIBDA se zvýšila o 16%, resp. 23% na 41,4 milionu USD.

Za prvních 9 měsíců tohoto roku čisté příjmy CME klesly o 1%, resp. se zvýšily o 6% na 469 milionů USD. Provozní výnosy se zvýšily o 23%, resp. 32% na 118,9 milionu USD. OIBDA se zvýšila o 16%, resp. 24% na 152,8 milionů USD.

Mediální společnost CME působí na pěti trzích střední a východní Evropy, na které žije kolem 45 milionů lidí. CME provozuje 30 televizních programů v Bulharsku (bTV, bTV Cinema, bTV Comedy, bTV Action, bTV Lady a Ring), České republice (Nova, Nova 2, Nova Cinema, Nova Sport 1, Nova Sport 2, Nova International, Nova Action a Nova Gold), Rumunsku (PRO TV, PRO 2, PRO X, PRO GOLD, PRO CINEMA, PRO TV International a PRO TV Chisinau), Slovensku (TV Markíza, Markíza International, TV Doma a TV Dajto) a Slovinsku (POP TV, Kanal A, Brio, Oto a Kino).