Quantcast

Projektor Panasonic potěší fanoušky esportu

| redakce | tisk

Nové vylepšení umožňuje projektoru Panasonic PT-RQ35K poskytovat ještě kvalitnější akční obraz bez zpoždění. Fenomén esport zaznamenává ve světě obrovský nárůst popularity mezi diváky.

Jednou z výzev tohoto odvětví je zajistit, aby diváci ve studiích a na stadionech mohli na velkých obrazovkách sledovat každý detail hry současně s hráči. Jakékoli zpoždění nebo přerušovaný obraz dokážou divákům ponořeným do sledování akce jejich zážitky zkazit. Tyto problémy řeší nejnovější sada pro vylepšení (ET-SUK10) na vysokou snímkovou frekvenci (HFR) od společnosti Panasonic pro projektor Panasonic PT-RQ35K, která přenáší diváky na stadionu a ve studiu mnohem blíže akci než kdykoliv před tím.

Projektor Panasonic PT-RQ35K (foto: Panasonic)
▲ Projektor Panasonic PT-RQ35K (foto: Panasonic)

Vylepšení na vysokou snímkovou frekvenci (HFR) přináší kvalitnější obraz, rychlý a plynulý pohyb a menší zpoždění obrazu tím, že umožňuje laserovému projektoru DLP s 3 čipy a 30 500 lumeny přijímat a vysílat signály o frekvenci 240 Hz HD, a to pomocí jediného kabelu. Vylepšení dosažitelná pomocí této sady nelze přehlédnout. Vedle vylepšeného obrazu ocení diváci také snížení latence na pouhých 5 ms - ve srovnání s 82 ms u předchozích modelů projektorů Panasonic. Fanoušci tak zažijí vzrušení z akce v reálném čase.

Toto průkopnické vizuální vylepšení přináší fantastický živý zážitek, který umožňuje divákům sledovat a reagovat na akci v reálném čase,“ řekl Hartmut Kulessa, evropský marketingový manažer společnosti Panasonic Business. „Jde o další důležitý přírůstek do našeho kompletního řešení produkce typu „glass-to-glass“ pro průmysl - od zachycení až po distribuci a zobrazení.“

Produkční řešení Panasonic Esports 4K podporuje růst odvětví pomocí technologie, která dokáže navodit a sdílet vzrušení z herního zážitku v rámci širokého publika. Nabízí rozsáhlé portfolio projektorů, které fanouškům zaručují výjimečný obraz s jasem až 50 000 lm a špičkově snadným používáním a spolehlivostí. Široká škála profesionálních displejů společnosti Panasonic zahrnuje interaktivní dotykové displeje i displeje ideální pro elegantní videostěny. Řada profesionálních kamer Panasonic a nová generace platformy pro zpracování živého videa IT/IP (KAIROS) splňují všechny požadavky na produkci videa v odvětví esportu.

zdroj: Panasonic

Reklama
Vybrané články