Quantcast

Nekódovaný kanál Kidz Animez TV na 42E

| redakce | tisk

Jeden z menších tématických kanálů v Turecku byl na jednom z transpondérů na satelitním systému Türksat nahrazen novým programem. Začala vysílat nová stanice pod zajímavým názvem Kidz Animez TV. Vysílaní je šířeno nekódovaně ( FTA) v silném západním svazku.

Původní stanice Park TV byla na kmitočtu 11,096 GHz vypnuta, kde vysílala na dvou pozicích. Na obou je nyní šířena stanice Kidz Animez TV.

Program Park TV pokračuje v distribuci svého programu z jiných multiplexů na pozici 42°E. Ve střední Evropě je nejsnadnější stanici sledovat na kmitočtu 12,034 GHz, pol. V, SR 27500, FEC 5/6, DVB-S/QPSK na družici Türksat 4A. Ostatní distribuce probíhá ve slabším tureckém svazku.

Kidz Animez TV - záběr z příjmu stanice
▲ Kidz Animez TV - záběr z příjmu stanice

Kidz Animez TV (animal kids) nabízí obsah podobný svému předchůdci na kmitočtu 11,096 GHz, pol. V. Stanice vysílá filmy, interaktivní pořady a teleshopping. Zajímavým faktem je volna názvu - pod názvy Kidz a Animez dříve působily kanály, které sdílely vysílací kapacitu a byly v roce 2015 spuštěny soukromou společností Oflaz Medya Grubu.

technické parametry - Kidz Animez TV:

Türksat 3A (42°E), freq. 11,096 GHz, pol. V, SR 30000, FEC 5/6, DVB-S/QPSK, FTA

zdroj: satkurier.pl

Reklama
Vybrané články