ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
CryptoBox 800 UHD

Boj o diváka pokračuje. Prima dnes odvysílá seriál Slunečná i ZOO

| redakce | tisk | názory

Ještě před uvedením seriálové novinky televize Prima se mohou diváci těšit i na úspěšný seriál Slunečná, který obsazuje první příčky v televizní sledovanosti. Kvůli zařazení seriálu Slunečná dojde k úpravě večerního programového slotu.

154. díl seriálu Slunečná nabídne divákům televizní skupina Prima na svém hlavním programu dnes 13.1.2022 již v 19:45 hodin místo obvyklé zpravodajské relace "Krimi zprávy" a informací ze světa showbyznysu "SHOWTIME". Tyto dva pořady bude tentokrát vysílat jen CNN Prima News.

Nový seriál ZOO (foto: FTV Prima)
▲ Nový seriál ZOO (foto: FTV Prima)

Hned po skončení epizody "Malá službička" seriálu Slunečná začne ve 20:15 hodin na TV Prima dlouho očekávaná seriálová novinka z prostředí zoologické zahrady "ZOO".

Úprava programového schématu TV Prima je snahou posílit dnešní slot před uvedením nového seriálu. I s ohledem na start krimi seriálu "Odznak Vysočina", který začíná na konkurenční TV Nova ve stejném čase (20:20 hodin). Navíc na Nova Gold bude ve stejnou dobu odvysílán jeden z dílů seriálu "Ordinace v růžové zahradě 2", který původně vznikl pro placenou službu VOYO a v neplaceném éteru bude mít svoji premiéru.

názory čtenářů