ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
CryptoBox 800 UHD

Překvapení: Ordinace v růžové zahradě 2 pro Voyo uvede Nova Gold

| redakce | tisk | názory

Populární seriál Ordinace v růžové zahradě 2 se vrací do klasického vysílání televizní skupiny Nova. Diváci se mohou těšit na epizodu, která se doposud na neplaceném programu nevysílala a původně vznikla pro placenou streamovací platformu VOYO.

Již tento čtvrtek 13. ledna 2022 v tradičním čase 20:15 hodin čekají na diváky další příběhy seriálu Ordinace v růžové zahradě 2. Epizodu s názvem "Sůl do starých ran" odvysílá menší z kanálů provozovatele - Nova Gold.

Ordinace v růžové zahradě 2 (foto: TV Nova)
▲ Ordinace v růžové zahradě 2 (foto: TV Nova)

Jde o první epizodu seriálu, která vznikla pro streamovací platformu VOYO a Nova ji zatím nikdy na neplacených programech neuvedla. Zda Nova Gold postupně uvede i další díly Ordinace natočené původně pro Voyo zatím není jasné. Může to být ukázkou toho, co mohou sledovat každý týden za platební bránou na VOYO ale také i snahou oslabit konkurenci při startu nového projektu.

Čtvrteční večer nabídne na komerčních stanicích velmi silnou nabídku seriálů různých žánrů. Hlavní kanál TV Nova ve 20:20 odvysílá první díl nového krimi seriálu "Odznak Vysočina", menší kanál Nova Gold nabídne divákům zmíněnou "Ordinaci v růžové zahradě 2". Konkurenční Prima nasadí do vysílání zbrusu nový seriál z prostředí zoologické zahrady "ZOO".

Seriál Ordinace v růžové zahradě 2 vysílala do konce jarní sezóny 2021 hlavní stanice Nova. Poslední 1025. díl seriálu, vysílaný 10.6.2021, byl zatím posledním, který mohli diváci sledovat na volně vysílaném programu.

Seriál se vysílal od roku 2005 dvakrát týdně v úterý a ve čtvrtek a pravidelně s ním TV Nova stala jedničkou na trhu. V posledních letech o seriál klesal zájem a provozovatel se proto rozhodl jej přestat vyrábět a vysílat. Velká divácká odezva ale změnila záměr Novy - seriál se nadále natáčí. Změnil se jen model distribuce k televizním divákům. Z volné stanice Nova se seriál přesunul na placenou službu VOYO.

názory čtenářů