Quantcast

Sport1 a Sport2 s komentátory pro zápasy slovenské reprezentace

| redakce | tisk

Reprezentace znamená hrdost, zodpovědnost a profesionalitu a je bezesporu karierním vrcholem nejen pro samotné hráče, ale také pro sportovní komentátory. Společnost AMC Networks International, provozovatel stanic Sport1 a Sport2, která získala práva na vysílání zápasů slovenského národního týmu, posiluje svůj tým o velmi zajímavá jména.

V roli komentátora se představí Matúš Lukáč, zkušený žurnalista, který má na svém kontě přes sedm set odkomentovaných utkání z prestižních světových soutěží jako jsou Premier League, SerieA či Liga mistrů UEFA. Mezi jeho nejvýznamnější karierní milníky patří především komentování finálových zápasů Ligy mistrů v roce 2014 z Lisabonu, 2015 z Milána či 2016 z Cardiffu.

Matúš Lukáč (foto: AMC)
▲ Matúš Lukáč (foto: AMC)

Novinkou pro něj není ani komentování samotných zápasů slovenské reprezentace. V roce 2017 spolupracoval na přenosech přípravných duelů s Norskem a Irskem, o rok dříve zazněl jeho hlas při utkáních s Německem a Rakouskem.

Nesmierne si cením dôveru televízie Sport1 a Sport2 a ponúknutú príležitosť byť súčasťou vystúpení futbalovej reprezentácie Slovenska. Verím, že si spoločne pri obrazovkách vychutnáme výborné predstavenia našich futbalistov s nefalšovanými emóciami, ktoré najkrajší šport na svete prináša,“ doplňuje Matúš Lukáč, který se stává posilou redakce stanic Sport1 a Sport2 v dlouhodobém horizontu.

Matúš Lukáč (foto: AMC)
▲ Matúš Lukáč (foto: AMC)

Na pozici odborného spolukomentátora se divákům představí slovenský trenér Michal Hipp, které ještě v rámci hráčské kariery nasbíral téměř dvě stovky startu v československé nejvyšší soutěži a jako trenér vedl společně se Stanislavem Grigou i slovenský národní tým.

Obě nové posily se představí již v rámci úvodních duelů slovenské reprezentace v Lize národů s Kazachstánem 6. a 13. června. Moderátorem zápasového studia bude Števo Eisele a reportérem přímo v dějišti utkání Peter Štefanec.

zdroj: AMC

Reklama
Vybrané články