Quantcast

TV Prima spustila casting na nový pořad Chalupy snů

| redakce | tisk

Televize Prima chystá do vysílání novou docu-reality show s názvem Chalupy snů. Novinkový pořad Chalupy snů spojí to nejlepší z oblíbených seriálů Jak se staví sen a Norské domy snů.

Do zbrusu nové docu-reality show můžete přihlásit svoji oblíbenou chatu nebo chalupu. Pořadem bude provázet trio zkušených řemeslníků/architektů a na výsledek chalupářské proměny se můžete těšit už v roce 2023. Přihlasit se mohou zájemci do 15. června na https://www.iprima.cz/castingy-vyzvy/.

Chalupy snů. Ilustrační foto (foto: FTV Prima)
▲ Chalupy snů. Ilustrační foto (foto: FTV Prima)

Češi jsou národem chatařů a chalupářů a víkend co víkend vyrážejí do svých příbytků. O ty, které svým majitelům padají na hlavu, se postarají naši architekti. Cílem projektu je přimět diváky začít uvažovat nad rekonstrukcí chat a chalup jiným směrem. Vymanit se ze zavedených stereotypů a nebát se experimentovat. Odměnou pak může být výjimečný objekt, který vydařenou rekonstrukcí nejen získá na hodnotě, ale bude především dělat svým majitelům radost. Stylem se chce pořad přiblížit severským formátům o přestavbách.

Vybírat se budou chaty a chalupy primárně na samotách, v lesích, u vody. Kromě přiblížení se severskému formátu je cílem pořadu přinést exkluzivní záběry z krásných míst České republiky. Seriál se zaměří na objekty jedinečné či ukryté v srdci přírody. Důraz bude kladen spíše na objekty v kopcovitých oblastech. Stěžejní nebude osobní příběh majitelů, ale objekt jako takový.

zdroj: FTV Prima

Reklama
Vybrané články