Quantcast

Finále Ligy mistrů v Česku exkluzivně na stanici Nova Sport 3

| redakce | tisk

Finále Ligy mistrů UEFA, nejprestižnější fotbalové soutěže, proběhne v sobotu 28. května od 21:00 hodin. K vidění bude výhradě na stanici Nova Sport 3, kterou naladí diváci televizních operátorů Telly, O2 TV, Vodafone a T-Mobile.

Přímý přenos začíná ve 20:00 speciálním předzápasovým studiem, samotné utkání mezi Liverpoolem a Realem Madrid má naplánovaný začátek o hodinu později. Podle organizátorů půjde o jeden z globálně nejsledovanějších fotbalových zápasů, po celém světě by jej mělo sledovat 380 milionů diváků.

Finále se původně mělo hrát v Petrohradu, po útoku Ruska na Ukrajinu ale UEFA rozhodla, že dějištěm bude pařížský stadion Stade de France. Ten finále Ligy mistrů naposledy hostil před 16lety, kdy bezmála 80 tisíc diváků vidělo bitvu mezi týmy FC Barcelona a Arsenal FC. Stade de France má kapacitu 81 tisíc diváků, v roce 1998 se zde hrálo Mistrovství světa.

Čeští diváci mohou zápas sledovat výhradně na kanálu Nova Sport 3. Tuto sportovní stanici v České republice nabízí čtyři operátoři Telly, O2 TV, Vodafone a T-Mobile.

Už letošní semifinále Ligy mistrů bylo dle našich statistik nejsledovanější fotbalovou událostí letošního roku. A předpokládáme, že sobotní finále zaujme fanoušky ještě více,“ věří Jan Schöppel, šéf marketingu televize Telly.

Sportovní balíček lze objednat jednoduše online
Jak sledovat (nejenom) finále Ligy mistrů? Jednoduše zakoupením balíčku Sport online od televizního operátora Telly. Balíčky lze v akční nabídce zakoupit na 14 dní za 200 Kč, na 30 dní za 250 Kč a na 365 dní za 2 500 Kč. Sportovní balíček lze jednoduše objednat online na webu telly.cz/sport a zaplatit platební kartou VISA, MasterCard nebo mobilními platbami Apple Pay a Google Pay s automatickou opakovanou platbou po skončení daného období.

Nové balíčky Sport online lze sledovat v širokém portfoliu aplikací, které Telly nabízí. V chytrých televizích Samsung, LG, Android TV, na Android set-top boxech, Apple TV, webových prohlížečích nebo mobilech a tabletech s operačními systémy Android, iOS a Windows 10. Sledovat lze až na 2 zařízeních.

zdroj: PR článek Telly

Reklama
Vybrané články