Quantcast

Eurosport odvysílá příběh snookerové ikony

| redakce | tisk

Způsobil revoluci ve snookeru a překračuje hranice tohoto sportu jako nikdo jiný. Je bezpochyby nejlepším hráčem snookerové historie. A nyní Ronnie O'Sullivan exkluzivně pro Warner Bros. Discovery vypráví svůj příběh vlastními slovy.

Seventh Heaven - evropská premiéra 15. října na Eurosportu a discovery+ - dokumentuje kariéru sedminásobného mistra světa. Ikona snookeru se vrací ke klíčovým momentům, které utvářely jeho bohatou kariéru. Od chvíle, kdy jako sedmnáctiletý mladík vstoupil na scénu na mistrovství světa ve snookeru v roce 1993, až po letošní rekordní sedmý titul mistra světa.

Ronnie O
▲ Ronnie O'Sullivan (foto: Eurosport)

V celovečerním filmu, v němž není žádné téma zakázáno, se Ronnie rozpovídá o tom, jak se v letech, kdy se formoval jako špičkový sportovec, obešel bez otcova vedení, jak mu pobyt v léčebně změnil život a jaký pozoruhodný vliv měl na jeho hru renomovaný psychiatr Steve Peters.

Film „Seventh Heaven“ odvysílá Eurosport v sobotu 15. října 2022 ve 21:00 hodin.

Warner Bros. Discovery přináší nejkomplexnější snookerové vysílání s přímými přenosy ze všech turnajů Triple Crown - UK Championship, Masters a mistrovství světa - a také z populární série Home Nations Series, kterou rovněž vysílá živě na svých platformách.

Snookerová sezóna pokračuje ve velkém stylu turnajem Northern Ireland Open, prvním ze čtyř turnajů Home Nations Series, který bude od 16. října vysílán živě a exkluzivně na platformách Warner Bros. Discovery včetně Eurosportu a Eurosport App.

zdroj: WBD

Reklama
Vybrané články