Quantcast

Prima mění strukturu vedení online segmentu

| redakce | tisk

Skupina Prima mění po odchodu Igora Kalaše strukturu vedení online segmentu. Od 1. srpna přebere jeho řízení dlouholetý obchodní ředitel divize rádií Media Clubu Jan Čadek. Jeho zástupcem se stane Hung Nguyen, dosavadní ředitel vývoje online technologií skupiny Prima.

Oba se i nadále budou věnovat agendě, kterou vykonávali doposud.

Janu Čadkovi bude reportovat i Tomáš Večeřa na pozici ředitele online zpravodajství a Petr Hatlapatka na pozici obchodního ředitele online divize Media Clubu. Za video platformu prima+ je nadále zodpovědný ředitel VOD Josef Beneš, jenž bude nově reportovat přímo generálnímu řediteli skupiny Prima Marku Singerovi.

Jan Čedek (foto: FTV Prima)
▲ Jan Čedek (foto: FTV Prima)

Online je jeden ze tří důležitých pilířů skupiny Prima, kde máme obrovský potenciál rozvíjet naši nabídku. Honza je velice zkušený a energický manažer, který mnohokrát prokázal, že dokáže systematicky budovat svěřený segment, motivovat a rozvíjet svůj tým i nastavovat efektivní procesy. Hungy zase demonstroval svůj tah na bránu při vývoji a zavádění nové platformy prima+. Oběma přeji na jejich nových pozicích hodně štěstí,“ říká Marek Singer, generální ředitel skupiny Prima.

Vedení online segmentu ve skupině Prima je pro mě novou profesní výzvou a jsem za tuto příležitost rád. Mým cílem je posunout online segment stejně jako rádia na přední příčky v návštěvnosti a video přehrání,“ říká ke svému novému působení Jan Čadek, ředitel online a rádiové divize Media Clubu a nově také ředitel online skupiny Prima.

Hung Nguyen (foto: FTV Prima)
▲ Hung Nguyen (foto: FTV Prima)

Jan Čadek se v prostředí médií pohybuje více než dvacet let. Svou kariéru začínal jako ředitel rádií Kiss v tehdejší síti Radio Investments, kde působil i jako manažer nových rozvojových projektů. Po akvizici šesti rádií skupinou GES a jejich sjednocení pod značku Radio United Services se Jan stal jejím obchodním ředitelem. V čele obchodního rádiového týmu zůstává i po roce 2018, kdy se obchodní část rádií přesunula pod křídla mediálního zastupitelství Media Club.

Hung Nguyen působí na Primě od roku 2020, kdy nastoupil jako projektový manažer online projektů a postupně se vypracoval na ředitele vývoje technologií skupiny Prima. V minulosti působil jako konzultant ve společnosti Deloitte a jako Operations Manager v Uber Eats. Studoval na Vysoké škole ekonomické v Praze a na Rotterdam School of Management.

zdroj: FTV Prima

Reklama
Vybrané články