Quantcast

Utkání Sparty v Záhřebu odvysílá exkluzivně Sport2

| redakce | tisk

Pražská Sparta po neúspěšné kvalifikaci do Ligy mistrů vstupuje do boje o Evropskou ligu a od účasti v základní skupině jí dělí jediný soupeř, chorvatský šampion Dinamo Záhřeb. Přímý přenos z úvodního utkání, které se odehraje v Záhřebu, nabídne už ve čtvrtek 24. 8. exkluzivně sportovní stanice Sport2.

A úřadující český mistr rozhodně není bez šance. V chorvatském klubu totiž po nevydařeném předkole Ligy mistrů probíhají klíčové změny a kromě trenéra Igora Bišćana, kterého nahradil Sergej Jakirović, kádr opustili také současní reprezentanti Chorvatska Josip Šutalo a Dominik Livaković.

Trénér Biščan na lavičku Dinama Záhřeb usedl teprve začátkem dubna. Tým pod jeho taktovkou zvládl konec minulé sezóny bez porážky a znovu usedl na mistrovský trůn. V nové sezóně ale chorvatský klub vypadl ve 3. předkole Ligy mistrů s AEK Atény a vedení se trenéra překvapivě rychle zbavilo.

Dinamo tak v současné době může na hřišti působit křehce. Odchod jednoho z nejlepších klubových obránců Josipa Šutala do Ajaxu atmosféru v klubu také nezlepšil, zvláště když se k němu teprve včera přidal reprezentační gólman a hvězda světového šampionátu v Kataru, Dominik Livaković, který zamířil do Fenerbahce.

Pražský klub naopak půjde do úvodního klání dvojzápasu v solidní formě bez jediné ligové porážky.

Duel v Záhřebu začíná ve čtvrtek 24. 8. 2023 ve 20:00 a odvysílá ho stanice Sport2. Vybrané zápasy skupinové fáze Evropské a Konferenční ligy budou od září pravidelně vysílát Sport1 i Sport2.

zdroj: AMC

Reklama
Vybrané články