Óčko podporuje českou a slovenskou muziku
| redakce | tiskHudební televize Óčko připravuje do svého vysílání projekt na podporu české muziky. Počínaje letošním dubnem (poprvé 5. dubna 2006) bude Óčko vždy první středu v měsíci hrát po celý den videoklipy českých a slovenských interpretů.
„K tomuto kroku vedla Óčko snaha zatraktivnit svůj program a vyjít tak vstříc rostoucímu zájmu našich diváků o českou muziku. Naším cílem je rovněž nepřímo podpořit natáčení českých videoklipů, kterých se v porovnání ze zahraniční produkcí, točí stále velmi málo,“ říká programový ředitel televize Óčko − Pavel Attel. V současné době Óčko vysílá v průměru 45 % českých klipů denně.
5. dubna − celý den nejlepší české a slovenské videoklipy!
zdroj: PR Óčko
Parabola.cz
Facebook
Twitter











20:10 Místo zločinu České Budějovice (12/13)
20:00 Muž z Ria
20:20 Specialisté (151)
20:15 Polda V (7)
20:10 Charleston
20:05 Policie Delta
20:30 Svet naruby
20:10 Lov slov
20:30 Sestričky II. (3)
20:20 Inženýrská odysea (12)