Skylink zruší možnost objednání CZ balíčku v SK
| redakce | tiskPortfolio služeb operátora česko-slovenské satelitní platformy Skylink a internetové služby Skylink Live TV, společnosti M7 Group, člena CANAL+, se změní.
Provozovatel přestane nabízet možnost objednání českého programového balíčku zákazníkům operátora na Slovensku a naopak. O této skutečnosti již začal operátor informovat své dotčené zákazníky o tom, že balíček již nebude možné si předplatit na další období a faktu, že tarif již nebude součástí poskytovaných služeb.
Český balíček Skylinku Digital byl určen především těm divákům na Slovensku, kteří chtěli sledovat českou programovou nabídku při svém krátkodobém či delším pobytu v České republice, aniž by svoji kartu složitě přeregistrovávali v systému operátora.
Česká a slovenská nabídka základních programů se liší a to z důvodu omezení vysílacích práv jednotlivých vysílatelů. V České nabídce nejsou slovenské privátní kanály ale i sportovní kanál STVR. Se slovenským základním balíčkem nemohou diváci sledovat většinu českých komerčních stanic a dále také ČT Sport.
Parabola.cz
Facebook
Twitter











20:06 Sladce a hladce
20:00 Starověké velmoci
20:20 Bratři a sestry (28)
20:15 Polabí (29)
20:10 Labyrint 3 (3)
20:05 Vím, že nic nevím
20:30 Vanina (3/4)
20:00 NAŠE STOROČIE očami storočných
20:30 Dunaj, k vašim službám XII. (13)
20:20 Laskavý divák promine (4)