Televize Prima zažalovala RRTV kvůli digitálním licencím
| redakce | tiskProvozovatel televize Prima podal u Městského soudu v Praze žalobu na Radu pro rozhlasové a televizní vysílání (RRTV) kvůli udělení digitálních licencí novým šesti vysílatelům - TV Barrandov, TV Óčko, Febio TV, Z1, RTA a TV Pohoda - letos počátkem dubna.
"Informace serveru parabola.cz mohu potvrdit," říká Petr Bartoš z Úřadu RRTV. Český regulátor o digitálních licencích rozhodl začátkem dubna letošního roku - zhruba 1,5 roku od vyhlášení tendru na DVB-T licence.
RRTV udělila licence televize Z 1, TV Pohoda a RTA na vysílání v síti firmy Czech Digital Group (CDG). V multiplexu C Českého Telecomu mají vysílat televize Óčko, Febio TV a TV Barrandov. Ze šestice nových digitálních kanálů již vysílá pouze TV Óčko v kabelových sítích a na satelitu. V DVB-T je k dispozici jen v rámci experimentu sítě B firmy Czech Digital Group.
Připravujeme podrobnosti.
zdroj: vlastní zpráva
Parabola.cz
Facebook
Twitter











20:05 Osobák 2 (3/3)
20:00 Ve jménu cti
20:20 Superlov IV (1)
20:15 O lidech a koních (1)
20:10 Labyrint (2)
20:05 Sejdeme se na Cibulce
20:30 Záhady tela
20:05 Anjeli strážni
20:30 Susedia
20:20 V sedmém nebi