Quantcast
CryptoBox 800 UHD

Telefon pro dvě SIM karty s vestavěnou televizí

| redakce | tisk

O něco dřív než před rokem se objevil na trhu první telefon mivvy dual pro dvě zároveň aktivní SIM karty. Letošní Vánoce už budou ve znamení jeho nástupce. Mivvy dual TV navíc přidává dotykový displej nebo vestavěný televizní tuner. Společně s dalšími multimediálními funkcemi tak máte možnost bavit se opravdu na každém kroku. A samozřejmě ještě levněji než vloni.

Překvapením dnešního dne je oficiální uvedení nového GSM mobilního telefonu mivvy dual TV. Novinka navazuje na svého úspěšného předchůdce a nabízí nemálo vylepšení. Kromě schopnosti přijímat analogový televizní signál přibyla například podpora BlueTooth s profilem A2DP pro bezdrátová stereo sluchátka. Součástí balení je program pro synchronizaci kontaktů MivvySync a také SIM Toolkit lze nyní využít na obou používaných SIM kartách.

Jako první upoutá dotykový 2,6“ QWGA displej (320 x 240 bodů). Mivvy dual TV je vybaven gyroskopickým senzorem, takže pozná, když ho v ruce otočíte. Displej se automaticky přizpůsobí, takže třeba právě při sledování televize se sám přepne na šířku. Multimediální výbava pokračuje rádiem, MP3 a MP4 přehrávačem, VGA fotoaparátem s možností záznamu videa ve formátu MPEG-4 a končí třeba MMS zprávami nebo prohlížečem WAP. Adresář pojme 500 vícepoložkových kontaktů a 200 textových zpráv.

Telefon pro dvě SIM karty s vestavěnou televizí
▲ Telefon pro dvě SIM karty s vestavěnou televizí

Nechybí standardní 3,5 mm konektor pro připojení sluchátek. Přes mini USB lze mivvy dual TV nabíjet i synchronizovat s počítačem. Telefon disponuje slotem pro microSD karty, jedna o kapacitě 1 GB je součástí balení. Levý dolní roh skrývá teleskopický stylus. Baterie garantuje pohotovostní výdrž 150 hodin 3 a půl hodiny hovoru nebo 3 hodiny sledování televize. V balení naleznete dvě.

Reklama
Vybrané články