TereBox T2

Kanály Reality, Club a Romantica od pondělí s novými logy i názvy

| Tisk

logoPředseda představenstva společnosti Zone Vision Networks, Chris Wronski, v pondělí zveřejnil podobu nové globální značky, která zastřeší korporátní identitu společnosti a portfolio vlastních televizních stanic.

Společnost 26.června 2006 představí zastřešující značku Zonemedia a nová loga a názvy šesti vlastních tématických televizních stanic. "V České republice a na Slovensku se to týká především stanic Reality TV, Romantica a Club, které od tohoto data ponesou názvy Zone Reality, Zone Romantica resp. Zone Club," říká Alena Blahovcová, ředitelka Zone Vision Czech.

Reality TV změní název na Zone Reality, Romantica ponese nové jméno Zone Romantica, z programu Club se stane Zone Club, Horror Channel bude nově nazýván Zone Horror a Europa Europa se změní na Zone Europa. Horror Channel je šířen volně v satelitní platformě Sky Digital (Eurobird-1, 28,5°E), Europa Europa v polském balíku stanic Cyfrowy Polsat na družici Hot Bird 3, tj. 13°E).

logoChris Wronski k tomu dodává: "Nový vzhled odráží vývoj, kterým tento obor v posledních letech prochází, jako jsou neustále nové satelitní televizní stanice a spouštění webových a WAPových stránek."

"Diváci budou i nadále moci sledovat pořady, které od svých oblíbených stanic z produkce Zonemedia očekávají," dodává.

logoNovou identitu síť Zonemedia vytvořila v mezinárodním měřítku renomovaná brandingová a komunikační agentura Kemistry. Z jasně spojité identity rostoucího portfolia tématických stanic Zonemedia číší moderní vzhled a duch.

Logickou a kreativní podporu zajišťuje společnost Fig Jam Marketing Ltd, se sídlem v Londýně, kterou založil Kevyn Rowlands."Skupina Zonemedia chce tuto pozici i nadále rozvíjet a v brzké době chystá další novinky, které mají za cíl nadále upevnit pozici jedničky na trhu v oblasti zastupování a distribuce tematických televizních stanic," uvádí Alena Blahovcová.

Zonemedia v České republice a na Slovensku, kromě již zmíněných kanálů Zone Club, Zone Romantica a Zone Reality obchodně zastupuje celou řadu prestižních televizních značek, které jsou vždy špičkou v daném oboru či žánru. Z dokumentárně zábavných stanic je to Discovery Channel a Animal Planet , ze sportovních Eurosport a Eurosport 2, z hudebních například MTV, VH 1, dále pak filmový kanál Hallmark, zpravodajská CNN, dětské a filmové kanály z rodiny Turner, erotický Hustler TV, atd.

redakce

Vybrané články