Quantcast

freeSAT v září zařadí stanice Šlágr TV, Sport1 HD, Jednotka HD a TV Lux

| Tisk

logo Satelitní televizní služba freeSAT začleňuje do české a slovenské nabídky programy Sport 1 HD, TV Šlágr, TV Lux a Jednotka HD.

Od 7. září 2015 se mohou čeští a slovenští diváci těšit na atraktivní sportovní, zpravodajské, zábavní a duchovní pořady na programech Sport 1 HD, Jednotka, TV Šlágr a TV Lux.

Šlágr TV je zábavní televizní stanice zaměřená na výběr hudby všech oblíbených žánrů z rozsáhlé videotéky české a slovenské klasiky, rozhovory se zajímavými lidmi i původní tvorbu.

logo Sport 1 HD vysílá 24 hodin denně 7 dní v týdnu exkluzivní živé přenosy a záznamy národní hokejové a fotbalové ligy a basketbalových, volejbalových a házenkářských utkání. Věnují se i motoristickému sportu, golfu, boxu i některým méně rozšířeným sportům jako florbal nebo hokejbal.

Jednotka HD je vysílání hlavního programu slovenské veřejnoprávní televize ve vysokém rozlišení. Nabízí pestrý výběr pořadů pro široké publikum, od ekonomických, politických a sportovních zpráv přes diskusní pořady a talk-shows po klasická filmová díla a oblíbené seriály.logo TV LUX je nezávislá slovenská katolická televizní stanice. Nabízí kvalitní pořady zaměřené na duchovní i obecně lidské hodnoty a jejím cílem je přinášet lidem radost a naději. Její program je určený širokému okruhu diváků – dětem, mládeži, dospělým i seniorům.

Sport 1 HD a Šlágr TV budou k dispozici v českém jazyce na pozici 125, respektive 19. Programy Jednotka HD a TV Lux ve slovenštině diváci naleznou na pozicích 127, respektive 145. Sport 1 HD bude součástí balíčku freeSAT HD a ostatní budou zařazeny v balíčku freeSAT medium. Pro sledování programů ve formátu MPEG4/HD je nutné mít k dispozici MPEG4/HD satelitní přijímač.

redakce

Reklama
Vybrané články