ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
TereBox T2

Flix TV zařadila dětský kanál Nickelodeon

| Tisk

logo Abonenti satelitní platformy Flix TV mohou od 1. února 2018 sledovat dětský kanál Nickelodeon. Zařazení této stanice potěší operátor zejména děti a náctileté diváky. Po celý únor bude program dostupný pro všechny stávající i nové klienty operátora, kdy bude probíhat promo akce. Od března bude stanice součástí vyššího balíčku Lepší TV.

K zařazení programu Nickelodeon do nabídky Flix TV dochází po vyhodnocení nedávného průzkumu mezi diváky. Nickelodeon byl prioritou v diváckém výběru mezi dostupnými dětskými programy.

Nickelodeon je jedním z nejsledovanějších programů v kategorii pořady pro děti a mládež. Tuto nálepku si stanice drží díky vysílání takových pořadů, jako je například Alvin a Chipmunkové, SpongeBob v kalhotách, nebo Želvy Ninja. Programové schéma Nickelodeon zaujme prakticky celé divácké spektrum. Své si najdou nejmenší děti, teenageři, ale i dospělí.

Nickelodeon zařazuje FLIX TV do programové nabídky Lepší TV od 1. 3. 2018, po jednoměsíční promo akci, v rámci které je tento dětský program dostupný všem divákům se základním programovým balíčkem Dobrá TV. Provozovatel zároveň prozradil, že tímto rozšiřování programového portfolia FLIX TV nekončí. Za týden bude do nabídky zařazen zatím blíže nespecifikovaný dokumentární kanál.

Nickelodeon je dostupný se třemi zvukovými stopami - českou, anglickou a maďarskou.

technické parametry - Nickelodeon:

satelit: Eutelsat 16A (16°E)
frekvence: 11,055 GHz
polarizace: vertikální
SR: 27500


FEC: 4/5
norma: DVB-S2
modulace: 8PSK
kodek: H.265 / HEVC

Komplexní programová nabídka je velmi pestrá. Momentálně FLIX TV nabízí v ČR již stovku programů, z toho 32 v HD kvalitě. Zákazníci jistě ocení akční nabídku. Při uzavření smlouvy na 24 měsíců získají 50% slevu na vybranou programovou nabídku po dobu 3 měsíců a instalaci s vybavením za 1 Kč v ČR, resp. 1 € v SR. Navíc klienti, kteří si zvolí roční frekvenci platby, získají další slevu ve výši 20%.

Platforma Flix TV vysílá ze satelitu Eutelsat 16A (16°E) z kapacit společnosti TAG (Telekom Austria Group). Vysílání je zakódováno kryptovacím systémem Conax.

redakce

Vybrané články