Quantcast

Více fotbalu na Galaxii sport

| redakce | tiskobrázek k článku: Více fotbalu na Galaxii sport

Galaxie-sport rozšiřuje programovou nabídku o další zajímavé pořady.

Podařilo se získat atraktivní fotbalový kontrakt na vysílání vybraných přímých přenosů z probíhající kvalifikace na fotbalové mistrovství světa v Německu 2006.

Už ve středu 13.10. od 22:00h. vysílá Galaxie-sport přímý přenos utkání třetí kvalifikační skupiny : PORTUGALSKO - RUSKO.

Přímý postup ze skupiny zaručuje pouze první příčka, a tak bude výsledek vzájemného zápasu pro oba týmy nesmírně důležitý. Hostem fotbalového studia bude slovenský reprezentant Karol Kisel.

V následujícím období bude Galaxie-sport vysílat další atraktivní utkání kvalifikace. Slovenské diváky asi nejvíce potěší duel Portugalsko - Slovensko (4. 6. 2005).

Další fotbalovou novinkou Galaxie-sport je nový magazín UEFA Cup Extra.

V herním systému poháru UEFA došlo před letošní sezónou k největším změnám od jeho založení v roce 1971. Po úvodním kvalifikačním kole se postupujících 40 týmů rozdělí do 8 skupin po 5, ve kterých každý celek sehraje dva zápasy doma a dva na stadionech soupeře. Jak probíhaly kvalifikační boje, ve kterých neuspěli oba čeští zástupci Sigma Olomouc a Baník Ostrava? Sledujte 1. díl magazínu Poháru UEFA v neděli 17.10. od 20:30h.

Magazín UEFA Cup Extra bude Galaxie-sport vysílat pravidelně po odehraných kolech v neděli večer.

PR, Galaxie sport, s.r.o. CZE
11.10.2004

Reklama
Vybrané články