Rakouská ORF začala testovat na novém transpondéru
| redakce | tiskRakouská veřejnoprávní televize a rozhlas ORF začala testovat na novém transpondéru družice Astra 1H (19,2°E).
Jak jsme Vás již informovali, ORF si u SES Astra pronajmula další transpondér pro rozšíření nabídky televizních a rozhlasových programů a doplňkových služeb. První testy na novém transpondéru (č.115) se objevily na kmitočtu 12,663 GHz (polarizace horizontální, SR 22000, FEC 5/6). Test TV kanál se vysílá na PIDech 166/167.
Řádné vysílání na novém transpondéru bude zahájeno 17.1.2005, kdy se na něm objeví program TW1, go TV a všechny rozhlasové programy, které se nyní vysílají na kmit. 12,662 GHz (polarizace horizontální, SR 22000, FEC 5/6). Na novém transpondéru (12,663 GHz) se objeví Radio Maria a možná také rakouská K-TV, která doposud vysílá přes transpondér T-Systems.
Více informací o vysílání ORF jsme přinesli v článku Co nabídne ORF na druhém transpondéru? (parabola.cz)
Parabola.cz
Facebook
Twitter











20:10 Inspektorka Candice Renoirová VIII
20:00 Modrá krev III: Habsburkové
20:20 Policie Modrava I (16)
20:15 Polabí (77)
20:10 Chobotnice z druhého patra
20:05 Josef Klíma: Jak jsem přežil devadesátky
20:30 Viera (3/9)
20:10 Moja diagnóza
20:30 Kukučka (1)
20:20 Inženýrská odysea (11)