Quantcast

TV Nova spustila nový herní portál hry.nova.cz

| redakce | tisk

Nový herní portál staví na oblibě tzv. casual gamingu, tedy hraní jednoduchých a časově nenáročných her přímo v internetovém prohlížeči. V okamžiku svého spuštění nabízí 1000 flashových miniher a každý den bude přibývat jedna nová. Hry jsou dostupné zdarma a bez registrace.

Nový herní portál, který odstartoval v pátek 1. dubna 2011, přináší bohatou škálu různých her. „Z průzkumů víme, že se minihry těší v dnešní době veliké oblibě. Je to možnost zabavit se na pár minut, třeba v práci při čekání na schůzku, nebo jen tak se na chvíli odreagovat, udělat si pauzu. Velmi oblíbené jsou u žen, dokonce téměř 60 procent všech hráčů tvoří ženy,“ říká Pavel Krbec, ředitel sekce internetu a ostatních interaktivních služeb televize Nova.

Systém fungování je velmi jednoduchý, hráči se nemusí nikde registrovat. Hry jsou flashové, lze je tedy hrát bez instalace - hraje se přímo ve webovém prohlížeči. Jsou přehledně rozděleny do kategorií podle témat na akce a dobrodružství, puzzle, sport a bojové. Hráči mají možnost hry komentovat, sdílet nebo hodnotit své výsledky na Facebooku. Nový portál doplňuje stávající úspěšný projekt strategické a znalostní hry Dobyvatel.cz, kterou si již zahrálo více než 300 000 lidí.

zdroj: Nova

Reklama
Vybrané články