Quantcast

Eser Telekom bude poskytovat Tooway nejen v Turecku

| redakce | tisk

Eutelsat Communications, přední evropský satelitní operátor, podepsal tříletý kontrakt v hodnotě 5 milionů eur mezi dceřinou společností Skylogic a Eser Telekomom k poskytování nové generace Tooway - satelitní broadbandové služby v Turecku, Iráku, Gruzii a Ázerbájdžánu.

Eser Telekom bude využívat službu Tooway poskytovanou prostřednictvím družice Ka Sat, vysokorychlostní broadbandové připojení k mnoha podnikům a spotřebitelům, které jsou mimo dosah pozemní sítě v celé regionu. Ve spolupráci s místními vládami Eser Telekom plánuje rozvoj inovativních řešení speciálně pro orgány veřejné správy. Nová dohoda představuje první velkou zakázku v Turecku, Iráku, Gruzii a Ázerbájdžánu na výkonné platformě Ka Satu.

Služby umožní rychlost pro stahování dat až 10 Mbit/s a posílání dat o rychlosti až 4 Mbit/s. Tooway bude rychlý, spolehlivý a cenově dostupný přístup k internetu pro zákazníky Eser Telekomu v oblastech s omezenými možnostmi rychlého internetu. Tooway se skládá ze satelitní antény a modemu připojený k PC přes Ethernet, což umožňuje zákazníkům přístup k internetu bez závislosti na telefonní lince.

Reklama
Vybrané články