Quantcast

Skylink - VÝMĚNA karet s bonusem prodloužena

| redakce | tisk

Česko-slovenská satelitní platforma Skylink prodlužuje akci Karta Skylink VÝMĚNA s bonusem do 5. 1. 2012. Vyměňte si starou kartu včas a získejte peníze zpátky.

Většina zákazníků Skylinku vlastní přístupovou kartu, která je po technické stránce typu CryptoWorks. Vzhledem k tomu, že v roce 2012 končí technická podpora ze strany dodavatele tohoto systému, je třeba staré karty CryptoWorks v příštím období postupně vyměnit za nové karty Irdeto (Irdeto ICE).

Výměna se týká karet CryptoWorks se sériovým číslem začínajícím 0000285..., 03436... a 01976....

Našim zákazníkům doporučujeme kartu vyměnit včas, aby v budoucnu nebyli vystaveni zbytečné časové tísni. A protože co nejhladší průběh výměny karet je rovněž v zájmu Skylinku, probíhá nyní speciální akce „Karta Skylink VÝMĚNA s bonusem“. Částku, kterou náš zákazník za kartu VÝMĚNA zaplatí, získá od Skylinku zpět v plné výši formou bonusu pro objednání placených programových balíčků z nabídky Skylinku dle vlastního výběru (viz ceník).

Akce je časově omezena. Pro její využití je potřeba registrovat novou kartu Výměna v období od 1. 10. 2011 do 5. 1. 2012 (prodlouženo). Karty registrované mimo toto období bonus pro objednání placených balíčků nezískají. Přidělený bonus je možno využít pro předplacení volitelných balíčků Skylinku nejpozději 15. 1. 2012 (úhrada předplatného z kreditu).

Jak funguje zvýhodněná výměna?

Registrovaný zákazník Skylinku s kartou CryptoWorks si zakoupí kartu Skylink VÝMĚNA v ceně 600 Kč/24 € vč. DPH a získá bonus na placené balíčky Skylinku ve stejné hodnotě. Karta VÝMĚNA je typu Irdeto ICE, takže funguje jak v nových přijímačích s certifikovaným dekodérem Irdeto označených Skylink READY (seznam zde), tak i ve většině starých přijímačů s certifikovaným dekodérem CryptoWorks (bližší informace zde).

Kde získáte kartu VÝMĚNA?

Kartu VÝMĚNA zakoupíte buďto v prodejnách satelitní techniky (seznam zde), nebo si ji můžete objednat přes registrační web Skylinku na dobírku za 600 Kč/24 € vč. DPH (poštovné hradí Skylink).

Jak registrujete kartu VÝMĚNA?

1. Zapněte satelitní přijímač se starou kartou CryptoWorks na program ČT1 (STV1) a ověřte, zda řádně funguje.

2. Pokud ano, vypněte satelitní přijímač a vyjměte starou kartu CryptoWorks. Vložte novou kartu VÝMĚNA a zapněte přijímač. Během několika minut začne program ČT1 opět fungovat. Kompatibilitu přijímače s kartou ověřte přepínáním na různé programy Skylinku.

3. V případě, že vše funguje, proveďte co nejdříve registraci karty VÝMĚNA dle postupu uvedeného v balení karty. Pokud váš přijímač s kartou korektně nespolupracuje, doporučujeme poradit se s odborníkem v nejbližší prodejně satelitní techniky. Řešením může být přehrání softwaru vašeho přijímače nebo jeho výměna za některý z moderních přijímačů Skylink READY (seznam zde).

4. V okamžiku registrace se na novou kartu VÝMĚNA přenesou všechny programy z původní karty.

5. Původní karta CryptoWorks bude nejpozději do 24 hodin po registraci deaktivována.

Budete-li kartu registrovat během období speciální akce (tzn. od 1. 10. 2011 do 5. 1. 2012), získáte navíc ihned po registraci bonus v hodnotě 600 Kč (24 €), který se připíše na váš kredit u Skylinku. Bonus můžete okamžitě využít pro předplacení volitelných balíčků Skylinku, a to přes web Skylinku (registrace a správa služeb) nebo u prodejců satelitní techniky, kteří mají možnost aktivovat placené služby Skylinku (tzv. aktivační web) anebo přes Zákaznický servis Skylinku - email vymena@skylink.cz. Bonus je třeba uplatnit nejpozději 15. 1. 2012.

Reklama
Vybrané články