Skylink, CS Link: Servisní poplatek i přes SMSku
| redakce | tiskServisní poplatek, který zavádějí satelitní platformy CS Link a Skylink, bude možné uhradit i prostřednictvím SMSky. Půjde ale o tzv. nouzovou platbu určenou pro okamžitou aktivaci. Bude určena zejména divákům, kteří nemohou uhradit platbu jinými způsoby.
Nouzová platby přes SMSku bude zpoplatněna 25,-Kč (v Česku), resp. 1 Eurem (na Slovensku). SMSka zaktivuje neplacenou nabídku jen na dobu 10 dní.
Skylink a CS Link budou od 1.9.2012 vybírat tzv. servisní poplatek za příjem neplacených programů. Je stanoven na 29,-Kč měsíčně (ČR), resp. 1,20 eur (SR). Více zde.
Zákazníci budou moci měsíční poplatek uhradit přes SIPO a inkaso z účtu. Roční platbu všemi běžnými metodami využívané pro nabídku placené televize.
Parabola.cz
Facebook
Twitter











20:10 Inspektorka Candice Renoirová IX
20:00 Robin Hood (3/10)
20:20 Policie Modrava II (3)
20:15 Polabí (79)
20:10 Veselé Vánoce přeji chobotnice
20:05 Josef Klíma: Jak jsem přežil devadesátky
20:30 Viera (4/9)
20:00 Eric Clapton
20:30 Kukučka (4)
20:20 Inženýrská odysea (13/13)