Široká nabídka DVB-T antén

PV TV od září v HD rozlišení

| redakce | tiskobrázek k článku: PV TV od září v HD rozlišení

Dokumentární kanál věnovaný lovu a rybolovu PV TV začne začátkem září vysílat ve vysokém rozlišení (HDTV). Stanice bude od září dostupná v HD rozlišení 1080i v obrazovém formátu 16:9.

PV TV HD bude vysílat 24 hodiny denně pořady o lovu a rybolovu pro téměř 6,5 milionu domácností v Evropě. Stanice je k dispozici pro klienty v Maďarsku, Slovensku, České republice, Rumunsku, Srbsku, Chorvatsku a Bulharsku.

Od září začne pro stanici a fanoušky stanice nová éra. Nejlepší evropské a místí filmy o lovu a rybolovu, nejlepší speciality, nejlepší úlovky a krásné trofeje čekají na diváky 24 hodiny denně v HD. PV TV HD nabídne zcela novou řadu filmů z nejkrásnějších míst Evropě, ze světa lovců, rybářů a všech milovníků přírody.

PV TV (v rumunštině Pescuit e vanatore TV) je dokumentární kanál z produkce rumunsko-maďarské společnosti Tematic Cable. Vysílá dokumentární filmy a seriály o rybolovu (60 procent vysílacího času) a lovu (40%). Stanice odstartovala v říjnu 2009. Cílovou skupinou stanice jsou muži ve věku od 18 do 50 let.

zdroj: media-sat.net