Slovenský multiplex 4 s testy. Bude fungovat v MPEG-2
| redakce | tiskSpolečnost Towercom, provozovatel celoplošných DVB-T multiplexů, zahájil testy čtvrtého DVB-T multiplexu. Nová terestrická síť bude používat starý kompresní formát MPEG-2.
Ve slovenském multiplexu 4 se v současnosti nacházejí dvě programové pozice - Test 1 a Test 2. První z nich je šířen FTA, druhý je zakódovaný. Testy probíhají v modernějším kompresním formátu MPEG-4, vysílání bude šířeno v MPEG-2. Píše o tom Živé.sk.
DVB-T multiplex 4 spustil Towercom 29.8.2012 a doposud se v něm nevysílal žádný program. Multiplex může přinést kombinaci volného a placeného obsahu. V síti by se mohl objevit chystaný nový kanál JOJky. Naopak DajTo nechystá vstup do DVB-T kvůli vysoké ceně za šíření.
Parabola.cz
Facebook
Twitter











20:10 Inspektorka Candice Renoirová VIII
20:00 Modrá krev III
20:20 Policie Modrava I (16)
20:15 Polabí (77)
20:10 Chobotnice z druhého patra
20:05 Josef Klíma: Jak jsem přežil devadesátky
20:30 Viera (3/9)
20:10 Moja diagnóza
20:30 Kukučka (1)
20:20 Inženýrská odysea (11)