Quantcast

Prima neděle bude plná filmů od Disney

| redakce | tisk

Druhá prosincová neděle (9. 12.) bude na Prima family patřit všem, kdo mají rádi kvalitně zpracovaná filmová dobrodružství. Od rána do večera se totiž diváci ještě před vánoční pohádkovou nadílkou mohou těšit pečlivě vybranými snímky společností Disney, Disney/Pixar and Disney Channel.

Filmová díla společnosti Disney těší malé i velké už od první poloviny minulého století. Záběr témat, která se k divákům od tvůrců myšáka Mickeyho každou chvíli dostávají, se od vstupu Walta Disneye do světa pohyblivých obrázků neuvěřitelně rozrostl. Z bohaté nabídky vybrala Prima family pro své diváky zejména rodinné snímky a filmy, které jsou blízké dětem.

Prima neděle bude plná filmů od Disney
▲ Prima neděle bude plná filmů od Disney

foto: Auta: Copyright: © Disney/Pixar. All rights reserved

Do nedělního rána vás přivítá rodinná komedie Kouzelníci z Waverly (The Disney Channel Original Movie Wizards of the Waverly Place: The Movie). Po příhodách kouzelníků jistě potěší celou rodinu také animované dobrodružství závoďáka Bleska ve slavném hitu Auta (Cars). V poledne se na obrazovkách objeví Santa Claus, a to hned ve dvou snímcích. Nejdříve v rodinné komedii Santa Claus (The Santa Clause) uvidíte, zda je vůbec možné pohádkového Santu zastoupit, a hned potom bude novodobý filmový Santa řešit problém, jak si poradit se zlobivým synkem (Santa Claus 2 / The Santa Clause 2). Dobrodružství plné sněhu a zápasu o neobvyklé dědictví v podobě skvělých čtyřnohých přátel člověka zachycuje odpolední snímek Sněžní psi (Snow Dogs). Nabídka z filmové pokladnice společností se jménem Disney v názvu vyvrcholí na Prima family večer, kdy jistě všechny potěší slavný animovaný film Vzhůru do oblak, který vedle dalších ocenění získal i slavnou sošku Oscara (The Academy Award®-winning Disney/Pixar animated motion picture Up).

07:25 - Kouzelníci z Waverly
09:55 - Auta
12:20 - Santa Claus
14:30 - Santa Claus 2
16:45 - Sněžní psi
20:00 - Vzhůru do oblak

zdroj: FTV Prima

Reklama
Vybrané články