CryptoBox 800 UHD

CS TV kanály a Film Europe Channel v IPTV nabídkách NetBox a AIM

| redakce | tisk

Televizní kanály Kino CS, Doku CS, Muzika CS a první filmový kanál s čistě evropskou tvorbou Film Europe Channel HD jsou od prosince 2012 i v nabídkách poskytovatelů digitální televize přes internetový protokol (IPTV) NetBox a AIM. Vánoční program složený ze špičkových filmů si tak bude moci prohlédnout ještě větší publikum.

Diváci si v rámci digitálních televizí NetBox od společnosti Smart Comp a AIM společnosti Planet A mohou předplatit kanály společnosti Film Europe Media Company hned v několika variantách, Kino CS, Doku CS, Muziku CS, Film Europe Channel a Film Europe Channel HD v televizních balíčcích Mých 5 a Mých 10 nebo všechny programy Film Europe Media Company v balíčku CS.HD. Televize NetBox působí v Brně, Praze, Ostravě, Olomouci, Opavě, Zlíně, Jihlavě, Havlíčkově Brodě a Novém Jičíně. Televize AIM od společnosti Planet A je dostupná v Praze, Mělníku a Neratovicích.

Kromě nejnovějších poskytovatelů jsou televizní kanály společnosti Film Europe Media Company dostupné na satelitních, kabelových a IPTV sítích v České republice a na Slovensku. "Jedním z našich hlavních cílů je zlepšovat dostupnost kvalitní evropské tvorby pro diváka, který - jak se v současnosti ukazuje - umí takový druh produkce ocenit," řekl Tomáš Žondra, obchodní ředitel Film Europe Media Company.

Díky zařazení kanálů Kino CS, Doku CS, Muzika CS a Film Europe Channel HD do nabídky NetBox a AIM nepřijdou diváci o exkluzivní televizní premiéry filmů jako například Lurdy, Kdo, když ne my, Divoké labutě, Vánoční příběh či Synův pokoj. Na Štědrý den je připravena nezapomenutelná vánoční klasika - Láska nebeská.