Quantcast

Televize Barrandov bude mít průvodce programem

| redakce | tisk

Od pondělí 11. března zavádí TV Barrandov novinku ve vysílání. Programem provede diváky nově televizní průvodce. Role se ujali Marie Retková a Aleš Cibulka. TV Barrandov chce zavedením televizního průvodce především zlepšit a podpořit orientaci diváků v programu a zároveň jim zpříjemnit sledování televize. Novinka přichází v den, kdy Barrandov inovuje své odpolední a podvečerní vysílání.

Průvodci programem budou k divákům promlouvat a provázet je svým příjemným hlasem každý den. Hlas průvodců doprovodí obrazová ukázka z pořadu, který následuje, a pozvánka k dalším programovým tipům dne. „Sled pořadů, upoutávek a reklam, na jaký jsou diváci zvyklí z ostatních stanic, budeme na Barrandově zpestřovat krátkým vstupem hlasu televizního průvodce. Známé hlasy Marie Retkové a Aleše Cibulky budou divákům zpříjemňovat sledování televize a navodí přátelštější atmosféru vysílání, které se na mnoha kanálech v posledních letech proměnilo spíše v odosobněné odbavování pořadů bez živých prvků,“ vysvětluje Petr Lesák, programový ředitel TV Barrandov.

Televize Barrandov bude mít průvodce programem
▲ Televize Barrandov bude mít průvodce programem

Při výběru televizních průvodců jsme neváhali. Marie Retková je nositelka mnoha ocenění TýTý v kategorii Televizní hlasatelka a Aleš Cibulka se stal novou výraznou tváří Barrandova. Oba jsou navíc velmi oblíbení u cílové skupiny naší stanice,“ upřesňuje Lesák.

Průvodci programem se na Barrandově poprvé objeví v pondělí 11. března, kdy startuje jarní vysílací schéma. První vstup se uskuteční před úvodním dílem seriálu Velkolepé století. Televizní průvodci budou s diváky Barrandova každé všední odpoledne až do Hlavních zpráv v 18:45, o víkendu pak po celý den.

Nové vysílací schéma dozná značných změn - na obrazovky se vrátí turecký seriál Velkolepé století a dojde k posílení vlastní tvorby. Pozdní odpoledne začíná na Barrandově Velkolepým stoletím, na nějž navazuje pořad ze světa slavných - Prominenti. Poté následuje zbrusu nová soutěž, vyrobená na základě licence od izraelské společnosti Armoza, Co je doma, to se počítá (v originále Upgrade). Soutěž vystřídá oblíbený pořad Co bude dnes k večeři a podvečer uzavře další soutěž - Česká tajenka, která diváky přivede až k Hlavním zprávám.

zdroj: TV Barrandov





Reklama




Vybrané články