TV Metropol je v insolvenci
| redakce | tiskPražská televize Metropol se od přelomu roku potýká s finančními problémy. Společnost Metropol TV je v insolvenčním řízení kvůli neuhrazenému nájmu ve Francouzské ulici v Praze.
Výše dlužné částky včetně poplatku z prodlení činí 349 300 Kč. Vyplývá to z materiálů zveřejněných v insolvenčním rejstříku. TV Metropol nedávno převzalo vydavatelství Mladá fronta, která zahájila výrobu nových pořadů. Během několika týdnů nahradí stávající smyčku repríz.
Společnost Metropol TV provozovala také celoplošnou zábavní stanici Pětka. Kanál skončil začátkem února.
TV Metropol pokrývá Prahu a většinu území Středočeského kraje. Stanice tak může oslovit až 2,2 milionu obyvatel ČR.
zdroj: iHNED.cz, ČTK
Parabola.cz
Facebook
Twitter











20:10 Místo zločinu České Budějovice (10/13)
20:00 Tygr sedmi moří
20:20 Specialisté (147)
20:15 Polda V (3)
20:10 Jdi na to
20:05 Policie Delta
20:30 Delikatesa
20:10 Lov slov
20:30 Sestričky II. (1)
20:20 Inženýrská odysea (8)