Al Jazeera chce převzít Tennis Channel
| redakce | tiskAl Jazeera Media Networks by chtěla převzít televizní stanici Tennis Channel. Informuje o tom zdroj New York Post. Katarská vysílací skupina se zřejmě chce stát významným hráčem na americkém sportovním trhu.
Tennis Channel je skipina firem private-equity, včetně Apollo, Bain, Battery Ventures, CCMP Capital a Columbia Capital. V loňském roce příjmy stanice dosáhly 100 milionů dolarů.
Al Jazeera provozuje sportovní kanály BeIN Sport, globální síť sportovních kanálů. Katarští investoři vlastní francouzský fotbalový klub Paris Saint-Germain. BeIN Sport je nabízen v platformách Dish, DirecTV a Comcas Systems v USA.
Tennis Channel by se připojil k rostoucí kolekci specializovaných kanálů Al Jazeera (Al Džazíra). V lednu síť zaplatila 500 milionů za Current TV, televizní síť, kterou založil bývalý viceprezident Al Gore.
zdroj: satkurier.pl
Parabola.cz
Facebook
Twitter











20:10 MOST! (1/8)
20:00 Robin Hood (7/10)
20:20 Policie Modrava II (6)
20:15 Odvážná Vaiana: Legenda o konci světa
20:10 Lelíček ve službách Sherlocka Holmese
20:05 Josef Klíma: Jak jsem přežil devadesátky
20:30 Viera (5/9)
20:10 Skorzeny, najnebezpečnejší muž Európy
20:30 Kukučka (7)
20:20 U nás doma (2)