Quantcast

Emma Smetana moderátorkou Televizních novin na TV Nova

| redakce | tisk

Zpravodajskými relacemi provádí Emma diváky od 22. srpna loňského roku. Nejčastěji moderovala Noční Televizní noviny a věnovala se reportérské práci, kterou bude vykonávat i nadále.

Jsem rád, že se Emma Smetana připojí k moderátorům hlavní zpravodajské relace skupiny Nova. Vážím si její profesionality a všeobecného přehledu, který získala během své dosavadní kariéry a také v průběhu několikaletého pobytu v zahraničí. Věřím, že její zkušenosti přispějí k ještě vyšší divácké oblibě Televizních novin,“ říká ředitel skupiny Nova Jan Andruško.

Jsem poctěna tím, že mi TV Nova vyjádřila podporu a svěřila mi moderaci Televizních novin. Vnímám to jako ocenění mé dosavadní moderátorské i reportérské práce a moc se na tuto výzvu těším. Neméně zásadní pro mě je fakt, že budu i nadále působit jak v Nočních Televizních novinách, které mi za devět měsíců přirostly k srdci, tak v terénu coby reportérka,“ dodává Emma.

Emma Smetana moderátorkou Televizních novin na TV Nova
▲ Emma Smetana moderátorkou Televizních novin na TV Nova

Emma má české a francouzské občanství, kromě češtiny mluví plynně dalšími pěti jazyky.

V roce 2011 získala dva magisterské tituly - na pařížském institutu politických věd v oboru Evropské záležitosti a na berlínské univerzitě FU Berlin v oboru Politologie a mezinárodní vztahy. V médiích se začala pohybovat před šesti lety, kdy nastoupila na stáž do francouzského deníku LIBERATION. Ve volném čase se nejvíce věnuje hudbě.

Poprvé se Emma Smetana představí v Televizních novinách v pátek 28. června v 19:30 hodin.

zdroj: TV Nova

Reklama
Vybrané články